Lyon – Troyes 4:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 2:1 (kon.) | Bastia – Remeš 2:1 (kon.)
Brest – Évian TG 1:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 0:0 (kon.)
Valenciennes FC
0:0 (0:0)
OGC Nice
cz Sobota 18.08.2012, 20:00 • Stade du Hainaut, Valenciennes • Ligue 1 Uber Eats

90+4
    Těsně před koncem mohl Fofana strhnout vítězství na stranu hostů, v čisté šanci ale napálil balon vysoko nad bránu.

83
    Žlutou kartu uviděl také hostující obránce Palun.

82
    Za faul na Meriema na polovině hřiště obdržel žlutou kartu domácí Samassa.

79
    Po rohovém kopu hlavičkoval Pujol, brankář Delle byl ale opět připraven.

79
    Samassa mohl rozradostnit domácí fanoušky. Jeho povedenou střelu z přímého volného kopu ale bravurně vyrazil brankář Delle.

78
    Domácí naposledy vystřídali. Místo Dosseviho přišel na hřiště Pujol.

77
    Traore uviděl žlutou kartu za faul na Ducourtiouxe.

73
    Poslední střídání na straně Nice. Trávník opouští Dja Djedje, místo něj si zahraje Bosetti.

68
    Domácí podruhé vystřídali. Danic uvolnil místo na trávníku Kadirovi.

63
    Vystřídali také domácí. Z trávníku odešel Aboubakar, vběhl na něj Samassa.

61
    Hosté podruhé vystřídali. Abriel uvolnil místo na trávníku Meriemovi.

58
    V krátkém časovém úseku další dobrá šance domácích a znovu se vyznamenal brankář Delle, který vytěsnil nad břevno povedenou ránu Ducourtiouxe.

57
    První obrovská šance domácích! Po krásné individuální akci prokličkoval do pokutového území Camara. Delle ale předvedl výtečný zákrok a jeho střelu vyrazil.

46
    Nice sáhlo o poločase ke střídání. Útočníka Guié Guiého nahradil do druhé půle Fofana.

45
    Nice mohlo těsně před poločasem skórovat. Dja Djedje nádherným centrem z pravé strany vyzval ke skórování Guié Guiého, ten však osamocený v šestnáctce hlavou minul bránu.

10
    Za faul na pronikajícího Dosseviho viděl žlutou kartu Kolodzieczak. Domácí budou zahrávat přímý volný kop ze zhruba 20 metrů od brány.

6
    Po rohovém kopu přišla první velká šance hostů. Góman Penneteau se chystal sebrat míč ze vzduchu, ten mu ale vypadl z ruky a vedle stojící Dja Djedje se ho okamžitě snažil hlavou dopravit do sítě. To se mu ale nepodařilo, brankář Penneteau svoji chybu napravil a míč lapil.