Eindhoven – Kerkrade 5:0 (kon.) | Breda – Twente 0:1 (kon.) | Zwolle – Arnhem 0:1 (kon.)
Venlo – Utrecht 1:3 (kon.) | Feyenoord – Heerenveen 1:1 (kon.)
PEC Zwolle
0:1 (0:0)
SBV Vitesse Arnhem
cz Sobota 18.08.2012, 19:45 • IJsseldelta Stadion, Zwolle • Holandská Eredivisie

Sudí Pol van Boekel foukl do píšťalky a ukončil dnešní utkání, které skončilo vítězně pro hostující SBV Vitesse Arnhem, který porazil svého soupeře PEC Zwolle v poměru 0:1. O jedinou branku utkání se postaral v šedesáté třetí minutě Ibarra, jenž chytře a chladně zakončil. Hosté si tak na své konto připisují důležité tři body. Ode mě je to pro dnešek vše a přeji Vám příjemný zbytek večera. (21:39:12)

90+1
    Brankář Velthuizen předvedl vynikající zákrok, ale odražený míč se dostal k Havenaarovi, který zahrál rukou, a tak vyfasoval žlutou kartu.

90+1
    Velthuizen předvedl vynikající zákrok, když vychytal Bart van Hintuma!

90
    Domácí hráči budou zahrávat pokutový kop!

89
    Do zakončení se dostal Narsingh, ale jeho střela byla zblokována na rohový kop.

89
    Domácí hráči jsou v posledních minutách více vidět, snaží se něco udělat s výsledkem, ale prozatím nenašli ten správný recept.

88
    Domácí fanoušci se dožadují pokutového kopu, ale sudí viděl celou situaci jinak.

83
    Na hrací plochu se podívá také Drost, který nahradí Broerseho.

82
    Hrací plochu opouští Achenteh, nahrazuje ho Reniers.

81
    Odražený míč se dostal k Propperovi, který pálil na vzdálenější tyč, ale jeho pokusu chyběla přesnost.

78
    Hrací plochu opustil Wilfried Bony, nahradil ho Propper.

76
    Narsingh obehrál hned čtyři protihráče v pokutovém území a zakončil. Míč se kroutil pod horní víko, ale Velthuizen vytasil další ze skvělých zákroků a míč konečkama prstů vytlačil na rohový kop.

64
    Jan-Arie Van der Heijden vyfasoval žlutou kartu.

74
    Nyní hosté o míč po chybné přihrávce přišli, a tak jdou do protiútoku domácí hráči.

74
    Hráči Vitesse kombinují na vlastní polovině, do hry zapojili také brankáře Velthuizena.