Lyon – Troyes 4:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 2:1 (kon.) | Bastia – Remeš 2:1 (kon.)
Brest – Évian TG 1:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 0:0 (kon.)
Toulouse FC
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 18.08.2012, 20:00Ligue 1 Uber Eats

Dnešní utkání vítězí Toulouse nakonec těsným rozdílem 2:1 a do tabulky si tak připíší tři body. To je vše, přeji hezký večer. (21:52:15)

90+2
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté měli možnost pokutového kopu, který proměnil ALAIN GRADEL a snížil na rozdíl jediné branky.

90+1
    Hlavní sudí nastaví ještě tři minuty.

88
    O tom, kdo dnes získá tři body již není pochyb...

86
    Domácí však převážně drží míč na svých kopačkách a soupeři ho takřka nepůjčují.

84
    Čas rychle běží a hostům již mnoho minut na vstřelení branky nezbývá...

82
    Druhé střídání domácích. Tabanoua nahradí Akpro

81
    Guilavogui hlavičkoval nepřesně.

79
    Aubameyang nedokázal překonat domácího brankáře, který tak stále drží čisté konto.

77
    Domácí nezahrozili z rohového kopu.

75
    Capoue zamířil k levé tyči, ale gólman Ruffier jeho úmysl výborně vystihnul.

74
    Byla nařízena penalta.

73
    Od hostů bych očekával větší tlak za takto nepříznivého stavu. Saint-Étienne se jen brání.

71
    Poslední střídání hostů. Saka nahradil Gradel.

68
    Druhé střídání Saint-Étienne. Z trávníku odešel Cohade, opačným směrem zamířil Alonso.

66
    Střídají také domácí. Střelce druhé branky - Yeddera nahradí Riviere.

64
    Domáí kontrolují hru a nedovolují soupeři ani nejmenší náznak příležitosti ke kontaktní brance.

61
    První střídání hostů. Nicolitu na hřišti nahradí Hamouma.

59
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Hráči Toulouse rozebrali defenzívu hostů a po pěkné kombinaci měl BEN YEDDER snadnou práci - 2:0.

Tomáš Němec

Góly: 34. Capoue, 59. Yedder - 90+2. Gradel

Karty:   40. Sissoko (TOU), 56. Ninkov (TOU) - 26. Clement (SET), 31. Ghoulam (SET)

Toulouse FC: Ahamada - M'Bengue, Abdennour, Zebina, Ninkov - Sirieix, Capoue, Sissoko - Tabanou, Yedder, Braaten.
    AS Saint-Étienne: Ruffier - Perrin, Zouma, Mignot, Ghoulam - Guilavogui, Clement - Nicolita, Cohade, Sako - Aubameyang.

Rozhodca: Fredy Fautrel