Lyon – Troyes 4:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 2:1 (kon.) | Bastia – Remeš 2:1 (kon.)
Brest – Évian TG 1:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 0:0 (kon.)
Stade Brestois 29
1:0 (0:0)
Évian Thonon Gaillard
cz Sobota 18.08.2012, 20:00Ligue 1 Uber Eats

Domácí tým vítězí 1:0 po brance v první minutě nastaveného času. To je ode mě vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:51:39)

90+1
    Brest právě vstřelil branku!
    PAUL BAYSSE nastavil hlavu a posílá svůj tým do vedení tři minuty před koncem.

90
    Základní hrací doba vypršela. Rozhodčí ještě nastavuje čtyři minuty.

88
    Hraje se převážně ve středu hřiště.

87
    Berigaud střídá. Místo něj jde do hry Mbarki.

85
    Brest se nedokázal před brankou soupeře prosadit.

82
    Grougi vystřelil na branku, ale jeho míč gólman hostů vyrazil.

81
    Sorlin dostal žlutou kartu.

79
    Již se zase pokračuje. Grougi se po ošetření vrátil do hry.

78
    Po střetu zůstal na trávníku ležet Bruno Grougi. Hra je přerušena.

76
    Hosté střídají. Lacoura nahradí Tie Bi.

75
    Chafni vystřelil z blízkosti, ale míč Laquait vyrazil nad sebe.

74
    Ke střele se dostal Khalifa, ale brankář si s míčem poradil. Po dlouhé době jsme viděli šanci.

71
    Domácí tým podruhé střídá. Dernise nahradil Lesoimier.

70
    Hraje se sedmdesátá minuta a hra se opět podobá tomu, co jsme viděli v prvním poločase.

67
    Hosté zahrávají rohový kop.

67
    Na trávníku se v posledních minutách nic důležitého neudálo. K vidění nebyla ani jedna střela.