Lyon – Troyes 4:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 2:1 (kon.) | Bastia – Remeš 2:1 (kon.)
Brest – Évian TG 1:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 0:0 (kon.)
FC Lorient
2:1 (0:1)
HSC Montpellier
cz Sobota 18.08.2012, 20:00 • Stade du Moustoir • Ligue 1 Uber Eats

90+3
    Hosté už odpovědět nestihnou. O vedení a o tři body přijdou v závěrečný minutách.

Domácí fanoušci se nakonec přeci jen dočkali. Kdo neodešel před koncem utkání nemohl litovat. Hráči Lorient se dokázali dvakrát prosadit v závěrečných minutách zápasu a zvrátit nepříznivý výsledek na svoji stranu. Pro hosty z Montpellieru je to krutá porážka, ale i takový je fotbal. Pro dnešek je to vše. Krásný zbytek sobotního večera. (22:03:34)

90+1
    Lorient právě vstřelil branku!
    To je fantastický obrat pro domácí fotbalisty. Rychlý protiútok, který táhl Traore zakončoval ve skluzu JEREMIE ALIADERE, který se dokázal prosadit i v krkolomné pozici.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby 4. minuty.

90
    Krásná rána z pětadvaceti metrů, která končí v síti. TRAORÉHO pokus končí v šibenici a domácí se dočkávají touženého vyrovnání.

89
    Hráči v bílém odkopávají do zámezí. Vhazovat bude Baca, který pošle dlouhý míč do ohně.

87
    Lorient se snaží ale stále vstřelil branku. Aktivita na domácích kopačkách dává cítit, že budeme sledovat atraktivní poslední minuty utkání.

85
    Osmělili se i hosté. Camara se blížil k pokutovému území. Jeho snažení skončilo na domácím Konem.

75
    Odejde jediný střelec uplynulého zápasu. Herrera má dnes odpracováno. Místo něj nastoupí do hry Ait Fana.

82
    Cabella se prezentoval hezkým pokusem. Zřejmě rozhodující gól ale nepadl.

80
    Poslední výměna v oranžovém dresu. Barthelmeho střídá Sunu.

78
    Hráči v bílém dobře brání. V posledních minutách nepustili domácí do žádné extra šance.

76
    Druhé střídání v pořadí. Z placu odejde Jouffre. Místo něj přijde Giuly.

76
    Napomenutí za hrubý faul u pravé postranní lajny. Kartu si vykoledoval hostující Jeunechamp.

75
    Domácí fotbalisté zahrávají rohový kop. Ten ale přeletěl všechny domácí hráče a skončil v zámezí. Vhazovat budou hráči v bílém.

73
    Pronikající Jouffre se protáhl v pokutovém území kolem bránících beků a upadl po kontaktu s jedním z nich. Rozhodčí ale stál blízko a odpískal simulování.

72
    Montpellier kombinuje na vlastní polovině. Nikam nespěchá a v pohodě drží hosty daleko od vlastní branky.

70
    Další snaha v oranžovém podání. Celek z Lorient se houževnatě snaží o vyrovnání stavu. Jejich snažení ale dobře hatí hostující defenziva.

67
    Rohový kop pro domácí fotbalisty. K jeho exekuci se postavil Mvuemba. Jeho centr doletěl jen na hlavu bránících hráčů.