Lyon – Troyes 4:1 (kon.) | Lorient – Montpellier 2:1 (kon.) | Bastia – Remeš 2:1 (kon.)
Brest – Évian TG 1:0 (kon.) | Toulouse – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Valenciennes – Nice 0:0 (kon.)
Toulouse FC
2:1 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 18.08.2012, 20:00Ligue 1 Uber Eats

Dnešní utkání vítězí Toulouse nakonec těsným rozdílem 2:1 a do tabulky si tak připíší tři body. To je vše, přeji hezký večer. (21:52:15)

90+2
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Hosté měli možnost pokutového kopu, který proměnil ALAIN GRADEL a snížil na rozdíl jediné branky.

90+1
    Hlavní sudí nastaví ještě tři minuty.

88
    O tom, kdo dnes získá tři body již není pochyb...

86
    Domácí však převážně drží míč na svých kopačkách a soupeři ho takřka nepůjčují.

84
    Čas rychle běží a hostům již mnoho minut na vstřelení branky nezbývá...

82
    Druhé střídání domácích. Tabanoua nahradí Akpro

81
    Guilavogui hlavičkoval nepřesně.

79
    Aubameyang nedokázal překonat domácího brankáře, který tak stále drží čisté konto.

77
    Domácí nezahrozili z rohového kopu.

75
    Capoue zamířil k levé tyči, ale gólman Ruffier jeho úmysl výborně vystihnul.

74
    Byla nařízena penalta.

73
    Od hostů bych očekával větší tlak za takto nepříznivého stavu. Saint-Étienne se jen brání.

71
    Poslední střídání hostů. Saka nahradil Gradel.

68
    Druhé střídání Saint-Étienne. Z trávníku odešel Cohade, opačným směrem zamířil Alonso.

66
    Střídají také domácí. Střelce druhé branky - Yeddera nahradí Riviere.

64
    Domáí kontrolují hru a nedovolují soupeři ani nejmenší náznak příležitosti ke kontaktní brance.

61
    První střídání hostů. Nicolitu na hřišti nahradí Hamouma.

59
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Hráči Toulouse rozebrali defenzívu hostů a po pěkné kombinaci měl BEN YEDDER snadnou práci - 2:0.

58
    Sissoko se ocitl v obrovské příležitosti, ale tváří v tvář hostujícímu brankáři nechal vyniknout Ruffiera, který míč vytěsnil mimo.

56
    Ninkov dostal žlutou kartu.

55
    Tabanou zahrával přímý kop z cca 22 metrů, ale vysoko přestřelil bránu.

53
    Hostujícím hráčům při pokusu o brejk utekl míč do zámezí.

50
    Zakončení hlavou Cohadeho bylo příliš vysoké.

49
    Hosté zahrávali rohový kop, který si zopakují ještě jednou.

47
    Ruffier lapil zakončení hlavou, které směřovalo přímo na hostujícího brankáře.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:01.

45
    První poločas bude nastaven o jednu minutu.

42
    Hosté nepřešli s míčem ani přes polovinu.

40
    Sissoko vidí žlutou kartu.

39
    Yedder šel sám proti pěti hráčům soupeře, jeho zakončení z dálky nebylo přesné.

37
    Domácí jsou po vstřelené brance aktivnější.

34
    No a jak to v mnoha případech bývá. Po větě o tom, že se na hřišti nic neděje často přichází branka, tak jako v tomto případě. Domácí zahrávali rohový kop, na který si naběhnul ETIENNE CAPOUE a z těsně blízkosti penaltového puntíku poslal míč přesně k levé tyči - 1:0.

34
    Útočníkům se v posledních minutách vůbec nedaří a oba gólmani mohou být v klidu.

24
    Ošetřování Mignota nějakou chvilku zabralo, už se opět pokračuje.

22
    Capoue ostře zasáhnul protihráče, žlutá karta se v tomto případě udělovat nebude.

20
    Další ofsajd domácích.

17
    Hráči Toulouse se sice dostali s míčem do pokutového území, ale ohrozit branku soupeře se jim už nepodařilo.

15
    Yedder stál dle rozhodnutí sudího v postavení mimo hru.

13
    Sako nedokázal zkrotit neposedný míč, který mu utekl do autu.

10
    Další akci Toulouse zastavil ofsajd.

9
    Domácí se snažili překvapit obranu soupeře, to se jim ale nepodařilo.

7
    O míč se bojuje převážně ve středu hřiště...

5
    Braaten vyslal do pokutového území něco mezi přihrávkou a střelou, u míče byl první brankář Ruffier.

3
    Po protiútoku mohli zahrozit domácí, ale obránce Mignot v pádu tečoval míč mimo.

1
    Úvodní výkop provedli hráči Saint Étienne a jsou u míče.

1

Toulouse FC: Ahamada - M'Bengue, Abdennour, Zebina, Ninkov - Sirieix, Capoue, Sissoko - Tabanou, Yedder, Braaten.

AS Saint-Étienne: Ruffier - Perrin, Zouma, Mignot, Ghoulam - Guilavogui, Clement - Nicolita, Cohade, Sako - Aubameyang.

Rozhodčí: Fredy Fautrel.

Dnes se v rámci 2. kola 1. francouzské ligy, ve kterém se utkají týmy Toulouse FC a AS Saint-Étienne. Oba týmy se trápí a ani jeden celek se delší dobu nemohl radovat z vítězství. Z minuleho kola vyšel bodově lépe tým Toulouse, který remizoval na hřišti Montpellieru 1:1. Saint-Étienne prohrálo doma s Lille 1:2 po smolné brance v 90. minutě. Ani jeden z týmů tedy není výrazným favoritem tohoto duelu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Tomáš Němec

Góly: 34. Capoue, 59. Yedder - 90+2. Gradel

Karty:   40. Sissoko (TOU), 56. Ninkov (TOU) - 26. Clement (SET), 31. Ghoulam (SET)

Rozhodca: Fredy Fautrel