Myjava – B. Bystrica 0:1 (kon.) | Prešov – Nitra 1:0 (kon.) | Košice – Zlaté Moravce 2:1 (kon.)
Žilina – Ružomberok 0:0 (kon.) | Trnava – Trenčín 0:3 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:3 (0:2)
AS Trenčín
Sobota 18.08.2012, 19:30 • Štadión Antona Malatinského v Trnave • Niké liga

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 19:30.

Vitajte pri sledovaní 6. kola Corgoň ligy, konkrétne zápasu Spartak Trnava - AS Trenčín.
    Domáci Spartak je s dvomi bodmi na predposlednej pozícii v tabuľke. Zaujímavosťou je štart Steva Nikoliča, posily z Debrecenu, ktorý by mal zlepšiť streleckú formu Trnavy. Andeli majú na svojom konte iba jeden strelený gól. Stretnutie začína o desať minút. Tu sú zostavy.

FC Spartak Trnava: Raška - Stožický, Janečka, Gross, Hanzel (K) - Karhan, Sabo, Čarnota, Gašparík - Tomaček, Nikolič
    Tréner : Pavel Hoftych
    Náhradníci: Filipko, Koubský, Mikinič, Ciprys, Derass, Schranz, Kaščák

AS Trenčín: Volešák - Baez, Depetris, Holúbek, Mondek, Kleščík, Diaz, Godál (K), Ramon da Silva, Štefánik, Mazáň
    Tréner: Adrián Guľa
    Náhradníci: Šemrinec, Malec, Frimmel, Mazan, Čogley, Lobotka

Rozhodca: Samotný - Kubačka, Lieskovský.

Obe mužstvá prichádzajú na ihrisko za zvukov Silenzia.

1
    Stretnutie práve začalo.

2
    Prvá snaha o útok Spartaka. Sabo chcel vysunúť Tomačeka, lopta mu však skočila cez nohu a končí v zámedzí.

3
    Mondek sa dostal k zakončeniu, jeho strela prišla s hvizdom rozhodcu. Ofsajd.

4
    Po chybnom odkope Grossa sa hostia dostali k lopte, vybojovali aut a následnú akciu zneškodnil Gross, ktorý tak odčinil svoje zaváhanie.

7
    Štefánik skúsil strelu asi z 25 metrov. Strela bola nepresná a Raška nemusel zasahovať.

9
    Tomaček faulovaný v strede ihriska, rozhodca Samotný upozorňuje zatiaľ iba slovne.

10
    Prvá šanca Trnavy! Miro Karhan šikovne predĺžil na Tomačeka, jeho strele z uhla nič nechýbalo, ale Volešák skvele zasiahol a vyrazil na roh. Ten Trnavčania nevyužili.

13
    Stevo Nikolič v prvej akcii za Spartak. Bol faulovaný a Spartak rozohráva priamy kop. Hostia sa ubránili.

14
    Tomaček faulovaný na hranici šestnástky. Nebezpečený priamy kop pre Spartak.

15
    Laco Tomaček svojou strelou trafil iba múr.

17
    Trenčín dal gól!
    Z ničoho nič sa k strele zpoza šestnástky odhodlal JAKUB HOLÚBEK a Trenčín vedie 1:0

20
    Sabo faulovaný pri autovej čiare na úrovni šestnástky. Pekne zahraný priamy kop, k hlavičke sa dostal nekrytý Nikolič, ale minul bránu.

23
    Baez pekne v strede poľa potiahol loptu, nacentroval na krídlo, ale obrana domácich už bola pripravená a lopta nakoniec končí v rukách Rašku.

25
    Karhanova prihrávka do ohňa, hlavička Tomačeka nebola nebezpečná, Volešák chytá.

27
    Za faul vidí žltú kartu Aldo Baez.

29
    Marek Janečka zle pristúpil k SAMUELOVI ŠTEFÁNIKOVI, ten sa okolo neho obtočil a jeho strela končí v sieti brankára Rašku. 0:2

32
    Holúbek mohol zvýšiť na rozdiel troch gólov. Hlavou len tesne minul strielaný center z pravej strany.

36
    Behaví hostia držia loptu a nepúšťajú Trnavu ani za polovicu ihriska.

37
    Tréner Trnavy reaguje na vývoj stretnutia. Schranz strieda Gašparíka.

40
    Schranz vybojoval loptu, posunul na Karhana, jeho center ani jeden z útočníkov Trnavy nezasiahol.

43
    Roh pre Trnavu po akcii Tomačeka.

44
    Sabo sa dostal po rohu k strele, chýbala jej razancia a Volešák bez problémov chytá.

45
    Nadstavuje sa jedna minúta.

Prvý polčas skončil.

Prvý polčas bol plne v moci Trenčína. Dva pekné góly zo strednej vzdialenosti dostali Trenčín do vedenia. V kŕči hrajúcim Spartakovcom to ešte viac zviazalo nohy. V kabíne domácich by mali zvukovo izolovať steny, hlas trénera sa asi bude riadne ozývať.
    Uvidíme, s čím príde domáci tým po polčase. Druhý polčas sa začne asi o 20.34

46
    Začal druhý polčas.

46
    Spartakovci mali pred nástupom do druhého polčasu poradu v kruhu, vyzerá to, že nastúpili s odhodlaním.

48
    V stopercentnej šanci bol Tomaček! Sám na brankára, nedokázal Volešáka obstreliť.

50
    Janečka je ošetrovaný, po chvíli je späť.

52
    Schranz sa zrazil s Karhanom pri autovej čiare a "vybojovali" aut pre Trenčín. Malá ukážka pohody Trnavčanov.

54
    Miro Karhan centroval z pravej strany a Ivan Schranz hlavičkoval nad.

54
    Trnava strieda. Mikinič vymenil Nikoliča, ktorému premiéra v trnavskom drese príliš nevyšla.

56
    Stožický vybojoval aut, Trnava v útoku jalová.Trenčania nemajú problém sa ubrániť.

59
    Za faul vidí žltú kartu Godál.

59
    Laco Tomaček opäť v šanci, loptu si spracoval, ale jeho strela bola skôr malá domov pre Volešáka.

62
    Brvno zvonilo na Raškovej bráne. Krásna krížna strela Holúbeka takmer znamenala rozdiel o tri góly.

63
    Ďalšia šanca Trenčínu. Holúbek krížnou strelou minul bránu domácich.

66
    Ojedinelá útočná akcia Trnavy po osi Hanzel - Tomaček končí centrom do šestnástky, kde kraľujú obrancovia Trenčína.

68
    Tomaček prehodil cez obrancov na nabiehajúceho Schranza, ofsajd ukončil celé snaženie domácich,

69
    Šance Trnavy pribúdajú,ale zakončenie je ďaleko od ideálu. Tomaček strieľa len do obrancu, po centri z ľavej strany.

71
    Strelec druhého gólu dohral, strieda ho Lobotka.

72
    Dnešné stretnutie sleduje 4035 divákov.

73
    "My chceme Spartak" ozýva sa z trnavských tribún. To asi najlepšie vystihuje dianie na ihrisku.

76
    Neuveriteľné! Schranz nedal gól asi z dvoch metrov! Trnava stále jalová.

76
    Hostia striedajú: Mazan prichádza za Mandeka.

78
    Posledné striedanie Spartaka. Ciprys strieda Tomačeka.

81
    Ciprys sa snažil dobehnúť nakopnutú loptu, ofsajdová pasca Trenčínu vyšla pekne.

82
    Depetris mohol skórovať! Po prihrávke z ľavej strany zoči - voči Raškovi nedal.

84
    Pekné bago ukázali hostia, domáci obrancovia stáli bez pohybu ako paradajkové kolíky.Lopta skončila po strele na šťastie vedľa.

85
    Trenčín strieda po tretí krát. Diaz dohral, prichádza Čogley.

87
    Z protiútoku vymysleli hostia peknú akciu. Po finálnej prihrávke dával do prázdnej brány kanonier DAVID DEPETRIS.

90

Čo dodať? Trnavská kríza v plnej kráse. Pekný futbal v podaní hostí, nemohúcnosť domácich a výsledok nemôže byť iný. Trnava zaslúžene prehrala rozdielom triedy. Pekný večer z Trnavy. (21:18:41)