Maďarsko - Čína 11:10 (kon.) | Taliansko - Rusko 4:7 (kon.)
Španielsko - USA 9:9 (kon.) | V. Británia - Austrália 3:16 (kon.)

9:9

Streda 01.08.2012, 19:20Olympijské hry - vodné pólo - ženy

Ja sa s vami lúčim, stretnem sa niekedy nabudúce.
    (20:31:00)

Najlepšou strelkyňou z Španielska bola Jannifer Parejová, na druhej strane Kami Craigová.

Skončil sa zápas medzi Španielskom a USA výsledkom 9:9.

Zápas skončil.

32
    Americký tréner si berie oddychový čas.

32
    Španielsko vyrovnáva na 9:9, dokázali za pár sekúnd pozbierať sily a vyrovnať naozaj strhujúci záver, vyrovnávajúci gól pridala Maica Garciová.

30
    Španielsko v závere zápasu znižuje na rozdiel jedného gólu po tom čo sa trafila Maicu Garciová je stav 8:9.

30
    Španielsko znižuje z pokutového hodu zásluhou Jennifer Parejoevj na 7:9.

28
    Mathewsonová trafila tyč španielskej brány.

28
    Španielsko si berie oddychový čas.

27
    USA pridáva ďalší gól! Courtney Mathewsonová sa presadila krížnou strelu z pravej strany, stav je 6:9.

26
    Američanky sa dostávajú do dvojgólového vedenia po presnom zásahu Brendy Villaovej.

Začala štvrtá štvrtina.

24
    Tretia štvrtina skončila.

23
    USA po prvý krát v zápase vedie, presadila sa už po tretí krát Kami Craigová.

22
    Flaqueová z pravej strany minula americkú bránu.

21
    Vyrovnané! Usa po góle Kami Craigovej vyrovnáva na 6:6.

20
    Španielsko nenecháva dlho čakať na gól, Anni Espar Llaquetová striela svoj prvý gól, keď triafa presne pod hornú tyč.

19
    Je vyrovnané! Po góle Anniky Dresovej je stav 5:5.

18
    USA znižuje na 5:4 zásluhou Kami Craigovej.

17
    Ventosová trafila z diaľky iba brvno brány.

16
    Začala tretia štvrtina.

16
    Skončila druhá štvrtina.

15
    Španielska brankárka teraz predviedla špičkový zákrok po strele Petrovej.

14
    Najskôr sme videli gól USA, ktorý znížil náskok Španielska na 4:3 no v zápätí prichádza gól Španielska na 5:3 zásluhou Aymerichovej.

13
    Španielsko zvyšuje svoj náskok na 4:2 po góle Jennifer Parejovej.

12
    Miacová sa síce uvolnila, ale jej strela skončila mimo.

10
    Carascová je vylúčená, Španielsko bude hrať presilovku.

9
    USA hneď po začiatku druhej štvrtiny skóruje, po strele Melissi Seidemannovej je stav skoro vyrovnaný 3:2.

8
    Začala druhá štvrtina.

8
    Prvá štvrtina skončila.

7
    O minútu neskôr prichádza ďalší gól, Španielsko zvyšuje svoj náskok na 3:1. Jennifer sa znovu uvolnila, ale tentokrát vymietla horný roh bránky.

6
    Španielsko skóruje, po tom čo Jannifer Arejová sa uvolnila, spracovala si loptu a skórovala, stav je 2:1.

6
    Steffensová na trestnú, Španielsko hrá presilovku.

5
    Reysová ide na trestnú na dvadsať sekúnd.

3
    Craigová striela tyč!

2
    O minúty hneď ďalší gól, strela Kami Craigovej končí gólom a je vyrované 1:1.

1
    Hneď v prvej minúte sa presadili Španielky, ktoré presnou strelou z pravej ruky LAURY LOPZEOVEJ VENTOSOVEJ otvárajú skóre na 1:0.

1
    Začala prvá štvrtina.

Sestava Španělska Ramosová, Amorosová – Pascualová, Llaquetová, Aymerichová, Reyesová, Parejová, Doradová, Carrascová, Martinezová, Flaqueová, Garciová, Ventosaová.

Sestava USA: Armstrongová, Anaeová – Petriová, Seidemannová, Villaová, Wengerová, Steffensová M., Matthewsonová, Steffensová J., Windesová, Rulonová, Driesová, Craigová.

Rozhodca: Deslieresová (CAN), Bervoets (NED).

Prajem všetkým pekný podvečer o malý moment si priblížime zápas vodného póla medzi Španielskom a USA.

Vítame Vás pri on-line prenose. Udalosť začína o 19:20.