Sigma Olomouc – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Kluž 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 5:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Liberec – Nitra 3:2 (kon.)
Humpolec – Jablonec 0:8 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
Trnava – Slovácko 4:2 (kon.)
FC Graffin Vlašim
1:2 (0:1)
FK Příbram
cz Streda 27.06.2012, 17:00 • Kollárova ulice Vlašim • Prípravný zápas

90
    Tomáš Matějka ve vápně v souboji s brankářem upadl, ale ještě v leže se ujal zakončení, které však skončilo těsně vedle.

83
    Příbram právě vstřelila branku!
    Z rohového kopu se hosté prozasují. Vedení Příbrami vrací povedeným zakončením MILAN MIŠŮN.

70
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Krásné vyrovnání z kopaček TOMÁŠE MATĚJKY, který dostal přihrávku, podíval se na branku a dobrých pětadvaceti metrů trefuje vyrovnání! Vlašim je odměněna za zvýšenou aktivitu v poslední desetiminutovce.

59
    Průcha našel ve vápně Strnada, který zakončil. Trestuhodně však zamířil nad břevno!

47
    Nový útočník Vlašimi Strnad hne zahrozil, ale bohužel jeho křižná střela skončila mimo tři tyče.

39
    Domácí trenér Martin Frýdek střídá: Kolašinas nahrazuje Čerňana.

37
    Příbramská převaha posledních minut končí gólem, který vstřelil ZORAN DANOSKI, jenž si ve vápně našel jak míč, tak i prostor k zakončení a z úrovně penalty se kanonýr jeho kvalit střelou k tyči nemýlil.

22
    A další nebezpečí pro Příbram. Po rohovém kopu se sice zdálo, že se Příbram ubrání, ale k míči se nakonec dostal Macek a tvrdě zakončil. Síť se však nerozvlnila. Vlašim je však stále na polovině soupeře.

16
    Domácí Ladislav Janda se rozeběhl a ze střední vzdálenosti přízemní střelou protáhl Hrušku, který jeho střelu vytěsnil na rohový kop.

11
    Tomáš Pilík napřáhl a Michal Toma jeho střelu výtečně vytáhl. Z následné dorážky se nedokázal prosadit Šlapák a následně do břevna hlavičkující Mareš. Při vlašimských nyní stála i velká dávka štěstí.

7
    I domácí si připisují první vážnější ohrožení branky. Petr Putz potáhl míč dovedl jej do vápna a míč servíroval na Klána, který skluzem míč nakonec bohužel do brány nedostal. Míč zamířil jen pár centimetrů vedle pravé Hruškovi tyče.

4
    Hostující Šlapák šel sám na bránu, nicméně brankář Toma jeho kličku přečetl a akci zneškodnil.

Jiří Paýr

Góly: 70. Matějka - 37. Danoski, 83. Mišůn

FC Graffin Vlašim: I. poločas: Toma - Vebr, Petrů, Kuculas, Čerňan (38. Kolašinac) - Janda, Macek, Sus, Průcha - Putz, Klán. II. poločas: Pávek - Vebr, Petrů, Dokovič, Průcha - Demeter, Pokorný, Kobler, Kolašinac - Strnad, Matějka.
    FK Příbram: Hruška - Hájovský, Pleško, Lafrance, Pilík P., - Danoski, Mareš, Koukal, Pilík T. - Šlapák, Divíšek

Rozhodca: Míka - Matoušek, Svoboda