Sigma Olomouc – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Kluž 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 5:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Liberec – Nitra 3:2 (kon.)
Humpolec – Jablonec 0:8 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Dolný Kubín 1:1 (kon.)
Trnava – Slovácko 4:2 (kon.)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš
1:1 (0:1)
MFK Dynamo Dolný Kubín
Streda 27.06.2012, 17:00 • Palúdzka • Prípravný zápas

Pre dnešok sa s vami lúči Tomáš Batiz, stretneme sa pri ďalších domácich zápasoch Liptovského Mikuláša. (20:36:11)

Skončil sa prípravný zápas medzi Liptovským Mikulášom a Dolným Kubínom výsledkom 1:1. O jediné presné zásahy sa postarali, najskôr v 25. minúte Brčák. V druhom polčase, konkrétne v 67. minúte vyrovnával Kubus.

90

89
    Znovu je to Kubus, ktorý je pri lopte. Nateraz si ju potiahol pred 16-tku, kde sa snažil efektívnu prihrávku, lopta skončila v aute.

88
    Kubus otočil hru z ľavej strany na pravú, tam si ju už prebral Legerský, ktorý ihneď vystrelil. Lopta minula aj ochrannú sieť.

87
    Nepresnosťou Legerského vznikla šanca pre Dolný Kubín. Našťastie Brčák bol osamotený zvolil prihrávku na nabiehajúceho hráča, ktorý bol podľa rozhodcu v ofsajde.

86
    Zo súboja vyšli lepšie hostia, ktorý vybojovali aut.

85
    Lišivka znovu vyváža loptu, hru preniesol na pravú stranu, kde je už súboj o loptu.

84
    Dlhý a nepresný center hostí skončil u Macíka, ktorý ihneď rozohráva na krajného obrancu.

83
    Liptovský Mikuláš kombinuje na vlastnej polovici, Lišivka vyviezol loptu ukázal aj niekoľko kľučiek, jeho následná prihrávka do ulice na Mecka bola zastavená ofsajdom.

82
    Znovu je to stopér Lišivka, ktorý zakladá akciu domáceho celku. Jeho center na pravú stranu skončil u Maceka, od ktorého sa lopta nešťastne odrazila za čiaru. Odkop od brány.

81
    Horváth sa pokúsil o vysunutie po výške, jeho pokus skončil u brankára hostí.

80
    Center Lišivku z vlastnej polovice, dlhá lopta vysunula Maceka, ktorý si všimol signalizáciu postranného rozhodcu, že bol v ofsajde.

79
    Po dobrej kombinácii pred 16-tkou domácich prichádza strela Legerského, ktorý mieril iba na brankára.

78
    Útok Liptovského Mikuláša, Kubus poslal k autovej čiare Milana, ktorému neostávalo nič iné iba nastreliť nabiehajúceho hráča.

76
    Rohový kop domácich, loptu z ľavej strany vyslal Lišivka, ktorý minul naozaj všetko. Jeho center z rohu skončil v aute.

75
    Striedanie v mužstve hostí, ihrisko opúšťa Kliment, nastupuje Maslo.

74
    Rýchly útok domácich, Lišivka vyslal na ľavú os ihriska Milana, ktorému sa podarilo odcentrovať iba do náručia brankára hostí.