Sigma Olomouc – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Kluž 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 5:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Liberec – Nitra 3:2 (kon.)
Humpolec – Jablonec 0:8 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Dolný Kubín 1:1 (kon.)

90
    Tomáš Matějka ve vápně v souboji s brankářem upadl, ale ještě v leže se ujal zakončení, které však skončilo těsně vedle.

88
    Demeter nyní do vybojoval míč, ale následně se nepovedla rozehrávka. Míč dostal od Demetera Pokorný, který přehlédl volnou druhou stranu a Vlašim poté o míč přišla. Clkem škoda, situace vypadala nadějně.

85
    Pro zranění ze hry odstoupil domácí Strnad a nahradil jej Klán.

84
    Andrejevič zahrál nebezpečně malou domů, kterou málem stihl Tomáš Matějka, ale ve finále byl brankář Příbrami rychlejší.

83
    Příbram právě vstřelila branku!
    Z rohového kopu se hosté prozasují. Vedení Příbrami vrací povedeným zakončením MILAN MIŠŮN.

82
    Při tomto brejku znemožnil zakončení Duškovi stoper Petrů. Sudí Míka ukazuje na rohový kop.

82
    Demeter to zkusil přes Mišůna, ale příbramský bek byl úspěšnější a založil brejk.

80
    Šance Příbrami, která nekončí gólem. Duškovi chyběl kousek štěstí a nebo teč jednoho ze spoluhráčů.

77
    Zakončení příbramských vysoko, ale opravdu vysoko nad branku.

75
    Ten nevyšel, ale i nadále je Vlašim aktivnějším týmem.

74
    Pokorný uhasil zkušeně hrozící nebezpečí z kopaček hostí a Vlašim kvapí do útoku...

70
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Krásné vyrovnání z kopaček TOMÁŠE MATĚJKY, který dostal přihrávku, podíval se na branku a dobrých pětadvaceti metrů trefuje vyrovnání! Vlašim je odměněna za zvýšenou aktivitu v poslední desetiminutovce.

68
    V současné chvíli převzala otěže zápasu Vlašim a hráči se ženou za vyrovnáním. Příbram se častěji brání, ale zatím úspěšně.

64
    Z rohu Vlašim nic nevytěžila.

64
    Demeterův centr směřoval na Matějku, ale hosté odvrací na rohový kop.

60
    Vlašim začala vystrkovat růžky a hostující obrana se musí mít více na pozoru než v úvodu druhé půle.

59
    Průcha našel ve vápně Strnada, který zakončil. Trestuhodně však zamířil nad břevno!

57
    Konečně pěkná akce. Strnad přenesl míč přes šířku hřiště na Demetera, který prostrčil míč na Matějku, jehož zpětná přihrávka před branku měla vyzvat Stranada ke skórování, což se nakonec přes zákrok jednoho z obránců Příbrami nekonalo.

54
    Akci hostí přerušuje ofsajd.

Jiří Paýr

Góly: 70. Matějka - 37. Danoski, 83. Mišůn

FC Graffin Vlašim: I. poločas: Toma - Vebr, Petrů, Kuculas, Čerňan (38. Kolašinac) - Janda, Macek, Sus, Průcha - Putz, Klán. II. poločas: Pávek - Vebr, Petrů, Dokovič, Průcha - Demeter, Pokorný, Kobler, Kolašinac - Strnad, Matějka.
    FK Příbram: Hruška - Hájovský, Pleško, Lafrance, Pilík P., - Danoski, Mareš, Koukal, Pilík T. - Šlapák, Divíšek

Rozhodca: Míka - Matoušek, Svoboda