Sigma Olomouc – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Kluž 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 5:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Liberec – Nitra 3:2 (kon.)
Humpolec – Jablonec 0:8 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Dolný Kubín 1:1 (kon.)

90
    Tomáš Matějka ve vápně v souboji s brankářem upadl, ale ještě v leže se ujal zakončení, které však skončilo těsně vedle.

88
    Demeter nyní do vybojoval míč, ale následně se nepovedla rozehrávka. Míč dostal od Demetera Pokorný, který přehlédl volnou druhou stranu a Vlašim poté o míč přišla. Clkem škoda, situace vypadala nadějně.

85
    Pro zranění ze hry odstoupil domácí Strnad a nahradil jej Klán.

84
    Andrejevič zahrál nebezpečně malou domů, kterou málem stihl Tomáš Matějka, ale ve finále byl brankář Příbrami rychlejší.

83
    Příbram právě vstřelila branku!
    Z rohového kopu se hosté prozasují. Vedení Příbrami vrací povedeným zakončením MILAN MIŠŮN.

82
    Při tomto brejku znemožnil zakončení Duškovi stoper Petrů. Sudí Míka ukazuje na rohový kop.

82
    Demeter to zkusil přes Mišůna, ale příbramský bek byl úspěšnější a založil brejk.

80
    Šance Příbrami, která nekončí gólem. Duškovi chyběl kousek štěstí a nebo teč jednoho ze spoluhráčů.

77
    Zakončení příbramských vysoko, ale opravdu vysoko nad branku.

75
    Ten nevyšel, ale i nadále je Vlašim aktivnějším týmem.

74
    Pokorný uhasil zkušeně hrozící nebezpečí z kopaček hostí a Vlašim kvapí do útoku...

70
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Krásné vyrovnání z kopaček TOMÁŠE MATĚJKY, který dostal přihrávku, podíval se na branku a dobrých pětadvaceti metrů trefuje vyrovnání! Vlašim je odměněna za zvýšenou aktivitu v poslední desetiminutovce.

68
    V současné chvíli převzala otěže zápasu Vlašim a hráči se ženou za vyrovnáním. Příbram se častěji brání, ale zatím úspěšně.

64
    Z rohu Vlašim nic nevytěžila.

64
    Demeterův centr směřoval na Matějku, ale hosté odvrací na rohový kop.

60
    Vlašim začala vystrkovat růžky a hostující obrana se musí mít více na pozoru než v úvodu druhé půle.

59
    Průcha našel ve vápně Strnada, který zakončil. Trestuhodně však zamířil nad břevno!

57
    Konečně pěkná akce. Strnad přenesl míč přes šířku hřiště na Demetera, který prostrčil míč na Matějku, jehož zpětná přihrávka před branku měla vyzvat Stranada ke skórování, což se nakonec přes zákrok jednoho z obránců Příbrami nekonalo.

54
    Akci hostí přerušuje ofsajd.

52
    Obě nové jedenáctky se zatím na hřišti hledají. Uvidíme co přinesou další minuty. Častěji se musí však mít na pozoru obrana Vlašimi.

49
    I Vlašim vystřídala. Její sestava nyní vypadá takto: Pávek - Vebr, Petrů, Dokovič, Průcha - Demeter, Pokorný, Kobler, Kolašinac - Strnad, Matějka.

47
    Nový útočník Vlašimi Strnad hne zahrozil, ale bohužel jeho křižná střela skončila mimo tři tyče.

46

Novými tvářemi v sestavě Příbrami jsou: Mojdl, Mišůn, Andrejevič, Djuketič, Macháček, Dušek.

A je tu konec prvního poločasu. Nyní nás čeká krátká přestávka, během které obě mužstva obmění jedenáctky.

43
    Před Šlapákem ukryl míč do rukavic brankář Toma.

42
    Šlapák v ofsajdu.

41
    Poslední chvíle prvního poločasu patří hostům z Příbrami. Hostující obrana nyní prožívá chvíle odpočinku.

39
    Domácí trenér Martin Frýdek střídá: Kolašinas nahrazuje Čerňana.

37
    Příbramská převaha posledních minut končí gólem, který vstřelil ZORAN DANOSKI, jenž si ve vápně našel jak míč, tak i prostor k zakončení a z úrovně penalty se kanonýr jeho kvalit střelou k tyči nemýlil.

33
    V první půlhodině jsme viděli vyrovnaný fotbal s několika zajímavými šancemi obou týmů. Diváci, kterých je zde hrubým odhadem 550 se určitě zatím nenudili.

30
    Sudí Míka zaváhal s pískáním faulu na Průchu a útok Příbrami pokračoval. Akci Příbrami nakonec zakončil střelou z hranice vápna Lukáš Pleško, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

29
    V posledních chvílích Příbram přidala na obrátkách a je častěji na polovině Vlašimi.

28
    Lafrance zakončil rohový kop stehnem nad.

27
    Velké dusno ve vápně Vlašimi. Postarali se o něj Pilík, Šlapák a Mareš. Vlašimská obrana však zatím drží. Vše nakonec končí rohovým kopem.

24
    Pavel Pílík se snažil odcentrovat do vápna, ale našel pouze hlavy připravených obránců Vlašimi.

23
    Šlapák se dostával za obranu Vlašimi, ale Pilíkův nákop byl nakonec moc dlouhý.

22
    A další nebezpečí pro Příbram. Po rohovém kopu se sice zdálo, že se Příbram ubrání, ale k míči se nakonec dostal Macek a tvrdě zakončil. Síť se však nerozvlnila. Vlašim je však stále na polovině soupeře.

21
    Vlašim je nyní časteji na soupeřově polovině a bude zahrávat další rohový kop.

20
    Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Lukáš Vebr a jeho pokus zamířil nad. Rozehrávat bude Aleš Hruška.

19
    Nyní Jandu obral o míč Lafranc, ale hosté u míče dlouho nezůstali. Nepřenost v rozehrávce znamená další snahu o útok v podání Vlašimi.

17
    Utkání má zatím slušné tempo a diváci se rozhodně nenudí. K vidění jsou zajímavé stiuace u obou branek.

16
    Domácí Ladislav Janda se rozeběhl a ze střední vzdálenosti přízemní střelou protáhl Hrušku, který jeho střelu vytěsnil na rohový kop.

13
    Hájovský nyní hodně tvrdě zajel do Klána a sudí Míka hostujícího stopera důrazně varuje.

11
    Tomáš Pilík napřáhl a Michal Toma jeho střelu výtečně vytáhl. Z následné dorážky se nedokázal prosadit Šlapák a následně do břevna hlavičkující Mareš. Při vlašimských nyní stála i velká dávka štěstí.

9
    Zpoza vápna to po zpětné přihrávce Macka zkusil Lukáš Vebr, ale jeho pokus zamířil nad břevno.

7
    I domácí si připisují první vážnější ohrožení branky. Petr Putz potáhl míč dovedl jej do vápna a míč servíroval na Klána, který skluzem míč nakonec bohužel do brány nedostal. Míč zamířil jen pár centimetrů vedle pravé Hruškovi tyče.

4
    Hostující Šlapák šel sám na bránu, nicméně brankář Toma jeho kličku přečetl a akci zneškodnil.

2
    V úvodu zápasu jsou u míče častěji hráči Příbrami.

1
    I hned po příchodu na stadion velké překvapení v podobě předčasného výkopu. Zatím máme k dispozici pouze sestavu hostujícího celku 1. FK Příbram. Domácí sestavu dostaneme později.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jiří Paýr

Góly: 70. Matějka - 37. Danoski, 83. Mišůn

FC Graffin Vlašim: I. poločas: Toma - Vebr, Petrů, Kuculas, Čerňan (38. Kolašinac) - Janda, Macek, Sus, Průcha - Putz, Klán. II. poločas: Pávek - Vebr, Petrů, Dokovič, Průcha - Demeter, Pokorný, Kobler, Kolašinac - Strnad, Matějka.
    FK Příbram: Hruška - Hájovský, Pleško, Lafrance, Pilík P., - Danoski, Mareš, Koukal, Pilík T. - Šlapák, Divíšek

Rozhodca: Míka - Matoušek, Svoboda