Sigma Olomouc – Slovan Bratislava 1:1 (kon.) | Sparta Praha – Kluž 1:0 (kon.) | Jihlava – Žižkov 0:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Táborsko 5:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 1:2 (kon.) | Liberec – Nitra 3:2 (kon.)
Humpolec – Jablonec 0:8 (kon.) | Dukla Praha – Bohemians 2:1 (kon.) | L. Mikuláš – Dolný Kubín 1:1 (kon.)

Příbram právě vstřelila branku!
    Z rohového kopu se hosté prozasují. Vedení Příbrami vrací povedeným zakončením MILAN MIŠŮN.

70
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Krásné vyrovnání z kopaček TOMÁŠE MATĚJKY, který dostal přihrávku, podíval se na branku a dobrých pětadvaceti metrů trefuje vyrovnání! Vlašim je odměněna za zvýšenou aktivitu v poslední desetiminutovce.

37
    Příbramská převaha posledních minut končí gólem, který vstřelil ZORAN DANOSKI, jenž si ve vápně našel jak míč, tak i prostor k zakončení a z úrovně penalty se kanonýr jeho kvalit střelou k tyči nemýlil.

Jiří Paýr

Góly: 70. Matějka - 37. Danoski, 83. Mišůn

FC Graffin Vlašim: I. poločas: Toma - Vebr, Petrů, Kuculas, Čerňan (38. Kolašinac) - Janda, Macek, Sus, Průcha - Putz, Klán. II. poločas: Pávek - Vebr, Petrů, Dokovič, Průcha - Demeter, Pokorný, Kobler, Kolašinac - Strnad, Matějka.
    FK Příbram: Hruška - Hájovský, Pleško, Lafrance, Pilík P., - Danoski, Mareš, Koukal, Pilík T. - Šlapák, Divíšek

Rozhodca: Míka - Matoušek, Svoboda