Sparta B – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Znojmo 4:1 (kon.) | Most – Sokolov 0:0 (kon.)
Vlašim – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Opava – Táborsko 0:1 (kon.) | Zlín – Bohemians 3:0 (kon.)
FC Zlín
3:0 (2:0)
Bohemians Praha
cz Sobota 05.11.2011, 17:00 • Letná • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

Utkání skončilo. Kdo čekal vyrovnanou partii, těžce se spletl. Domácí vedoucí tým druhé ligy smetli třemi góly. Zápas ovlivnil rychlý úvodní gól Tescomy, který hosty hodně otřásl a než se stačili vzpamatovat, přidali domácí další branku. Od 20. minuty už jen kontrolovali hru a ve druhém poločase po rychlém útoku zpečetili skóre třetí brankou. (18:47:13)

85
    Rychlý útok Zlína - po pravé straně zatáhl balon Železník a odcentroval do vápna, kde hlavičkoval Dobeš, který jen těsně minul branku.

78
    Bača viděl krátce po příchodu na hřiště žlutou kartu.

74
    Domácí i hosté střídají - na straně Bohemky nahradil Šafránek Szaboa, Zlínští poslali na hřiště Elšíka namísto Paciorka.

70
    Utknání Zlína s Bohemians sleduje 2284 diváků.

68
    Po přímém kopu se k odraženému míči dostal Dobeš a okamžitě ho poslal na branku. Jen těsně ji přestřelil.

66
    Druhé střídání Zlína - Bača nahradil Poznara.

65
    Přímý kop Bohemians ze 20 metrů nebyl špatně kopnutý, ale prudkou ránu zneškodnil brankář Zlína.

61
    Zlín právě vstřelil branku!
    To, na co Zlín trpělivě čekal, se dostavilo. Po rychlé kombinaci se dostali domácí do přečíslení, na jehož konci byl v šestnáctce úplně volný MOTAL, který dal svůj druhý dnešní gól a poslal Tescomu do tříbrankového vedení.

60
    Domácí poprvé střídají - střelce první branky Šroma nahradil Železník.

58
    Hosté se snaží nadále hrát aktivně, ale přes pozorně bránící domácí tým se do šestnáctky nemohou dostat. Zlín trpělivě čeká na chyby soupeře.

57
    Motal fauloval na polovině Bohemians Szaba. Obešlo se to bez karty.

54
    Pokus o zlínský útok zastavuje praporek asistenta sudího.

52
    Pokus o vysunutí Poznara nevyšel, ale brankář Winter musel vyběhnout hluboko do pole a odkopnout před zlínským forvardem míč.

50
    Změny v sestavě hostům zřejmě pomohly, protože do druhé půle vstoupili daleko aktivněji než domácí a hraje se prakticky stále na půli Zlína.

46
    Trenér hostů se pokusí zvednout výkon svého týmu střídáním. Na hřiště poslal dva nové hráče - Huňu a Šislera, na lavičku se posadili Penc a Duchnič.

46

První půle utkání dvou nejlépe bránících týmů druhé ligy přinesla dva góly a oba padly do sítě hostující Bohemky. Zlín měl bleskový vstup do zápasu a brankou paralyzoval hosty z prvního útoku už po pár vteřinách hry. Další úder přišel v 19. minutě, kdy dal svůj první ligový gól mezi dospělými Motal. Od té doby hra ale upadla do průměru a diváci chvílemi museli zívat. Nechme se překvapit, co přinese druhá pětačtyřicetiminutovka.