Podbrezová – Petržalka 2:1 (kon.) | R. Sobota – Michalovce 4:3 (kon.) | Dubnica – Senec 2:0 (kon.)
Myjava – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Lučenec – Dolný Kubín 0:2 (kon.)
FK Dubnica
2:0 (1:0)
ŠK SFM Senec
Sobota 05.11.2011, 13:30 • MFŠ Dubnica nad Váhom • MONACObet liga

Máme tu koniec zápasu 16. kola II. ligy medzi MFK Dubnica nad Váhom a ŠK SFM Senec, v dnešnom stretnutí sme videli dva góly, v prvom polčase v podaní Ižvolta, v druhom polčase navyšoval skóre striedajúci Filo. Milí športoví priatelia ja Vám ďakujem za pozornosť, prajem príjemný zvyšok víkendu a teším sa nabudúce pri ďalších športových udalostiach. (15:20:40)

90
    Hrací čas sa bude nadstavovať o dve minúty.

86
    Hostia sa v závere ešte snažia urobiť niečo s nepriaznivým výsledkom, strela Hlavatoviča končí opäť vysoko nad.

85
    Striedanie hostí, Železníka strieda Chromý.

84
    Dubnica dala gól!
    Po neúspešnom pokutovom kope sa k dorážke dostal MICHAL FILO a ten zvyšuje náskok na 2:0!

84
    Žltá karta za faul v pokutovom území.

83
    Penalta pre domácich !!! Po faule na Urbana budú domáci zahrávať pokutový kop!

82
    Spomínané striedanie zraneného Ižvolta, na ihrisko príde Miloš Šupák.

82
    Nervozita na hráčoch Senca je zjavná, útočník hostí Gabriel hlasne a rázne dáva najavo nesúhlas s hrou spoluhráčov.

81
    Masárik a Filo chceli vymyslieť akciu, kolmica na Fila bola však pridlhá.

80
    Gabriel sa chcel dostať do rýchleho protiútoku, no jeho snahu krásne zmaril kapitán domácich Martin Nosek.

80
    Matej Ižvolt má zrejme zdravotné problémy, pokryvkáva a pýta si striedanie.

79
    Ďalší pokus Dubnice, Ižvolt páli iba do brankára.

78
    Protiútok Dubnice, Filo išiel v súboji 1 na 1, zle však nahral a obrana zachránila situáciu.

77
    Pekná strela aj na druhej strane, po strele Gabriela sa musel Bajza načahovať, bude sa rozohrávať priamy kop.

76
    Zmätok v obrane hostí, brankárovi vypadla lopta z rúk, všetko musel hasiť jeden z obrancov.

75
    Veľká šanca Dubnice, po súboji Ižvolta s Hlavatovičovi sa k lopte dostal Masárik, ten centroval do vápna, no striedajúci Filo sa nedokázal dostať k zakončeniu.