Ružomberok – Dunajská Streda 3:1 (kon.) | B. Bystrica – Prešov 2:0 (kon.) | Nitra – Trenčín 0:0 (kon.)
Zlaté Moravce – Košice 3:2 (kon.) | Žilina – Senica 3:1 (kon.)
FC Nitra
0:0 (0:0)
AS Trenčín
Sobota 05.11.2011, 14:30Niké liga

Je tu vyslobodenie divákov a rozhodcov z tohto bezgólového zovretia. Druhý polčas bol veľmi nudný zaujalo naozaj len pár tlejivých momentov, ktoré ani netreba rozoberať, pretože nič vážne neznamenali. Najaktívnejším hráčom bol akurát Peltier, ale ani on toho veľa nezmohol. Dnes teda gól v Nitre nepadol, preto prajem aspoň pekný zvyšok víkendu. Ďakujem za pozornosť. (16:19:29)

93
    Strela nad po biliardovom skákaní lopty z jednej strany na druhú, nepresne pálil Držík.

91
    Strela Hlohovského mieri vedľa.

91
    Diváci skandujú, že teraz to príde, ale neprišlo. Hlohovský strieľal len do múru.

90
    Nadstavovať sa budú 3 minúty.

90
    A za ten faul videl Tóth žltú kartu.

90
    Ešte štandardka pre Trenčín v dobrej pozícii, faulovaný bol Peltier.

90
    Nuda, nuda, šeď, šeď.

89
    Plynie 179. minúta zápasov týchto mužstiev v tejto sezóne, ani jedna nezaznamenala gólovú situáciu.

88
    Napokon, dnes to nie je ten technický Trenčín, ktorý poznáme z ich domáceho ihriska. Sloboda teraz nepresne centroval, do vápna sa nedostal po kľučke ani jeho spoluhráč Šimonek.

88
    Už teraz vieme, že nie, pretože sa kúskuje v strede ihriska, hostia budú s bodom určite spokojní.