Sparta B – Třinec 3:1 (kon.) | Karviná – Znojmo 4:1 (kon.) | Most – Sokolov 0:0 (kon.)
Vlašim – Ústí n. L. 0:2 (kon.) | Opava – Táborsko 0:1 (kon.) | Zlín – Bohemians 3:0 (kon.)
AC Sparta Praha B
3:1 (2:1)
FK Třinec
cz Sobota 05.11.2011, 10:15FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

89
    Chvilku před koncem zápasu domácí střídají. Místo Nádeníčka si zahraje Toms.

82
    Sparta právě vstřelila branku!
    Ujlaky našel přesným pasem útočníka QUAN MAC HONG, který přibližně z penaltového puntíku tvrdou ranou k tyči zvyšuje na 3:1 pro Spartu!

76
    Třinec potřetí dnes střídá. Odešel Matoušek a nastupuje Nekuda.

72
    Nádeníček vyslal do akce Putze, jehož pěknou technickou střelu vyrazil Lipčák na rohový kop.

68
    Dvě žluté karty pro domácí hráče. Žlutou kartu uviděli Rada a Doležal.

61
    Dalším žlutě potrestaným hráčem je domácí Frýdek.

53
    Žlutou kartu za protesty dostává hostující gólman Lipčák.

52
    Další střídání Třince. Místo Reháka si zahraje Patrik Siegl.

46
    Hosté o poločase střídali. Místo Marošiho si druhý poločas zahraje Pospíšil.

38
    Do šance si našlápl Ceplák, nedovoleně jej k zemi poslal Polom.

35
    Ujlaky mohl vrátit Spartě vedení o dvě branky, tváří v tvář Lipčákovi ale trefil pouze jeho.

32
    Druhá žlutá karta pro Slezany. Tentokrát pro střelce Petra Joukla.

19
    Třinec právě vstřelil branku!
    Záložník PETR JOUKL se nemýlil a při druhém pokusu z trestného kopu snížil na rozdíl jediné branky.

18
    Druhá žlutá karta v utkání, tentokrát pro domácího záložníka. Ujlaky příliš brzy při trestném kopu hostí vyběhl ze zdi.

13
    Sparta navyšuje vedení, penaltu proměnil kapitán JAKUB RADA.

12
    Hupka ve vápně nedovoleně zakročil na Putze, jenž přímočaře mířil na bránu. Obdržel žlutou kartu a Sparta bude kopat penaltu!!

8
    Domácí se ujímají vedení, vedoucí branku Pražanů vstřelil pohotový QUAN MAC HONG.