Martin – Poprad 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 6:2 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 4:2 (kon.)
Košice – Trenčín 3:1 (kon.)
HK VITAR Martin
3:1 (2:0, 0:1,1:0)
HK Poprad
Piatok 04.11.2011, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

55:41
    MHC Martin má možnosť presilovky 4:3, ktorá je veľmi výhodná.

53:20
    Hostia hrajú minútovú presilovku, pretože Kriška dostal 5. minútový trest, Kmiť, 4. minútový, pretože zrejme Martin Kriška zhodil rukavice, za čo je automatický trest do konca stretnutia.

51:41
    Martin dal gól!
    Tlak Martina mal víťaznú podobu. Vynikajúcu robotu prvej martinskej formácie dokončil efektným dôrazom FILIP MACEJKA. Asistencie: V. Skoda, J. Markovič.

36:18
    Poprad dal gól!
    Hostia znižujú! Martinčanom sa nevyplatila pasivita v obrannom pásme a neskoré obsadzovanie voľných hráčov. Presadil sa v dnešnom stretnutí aktívny JIMMIE KRAFT. Asistencie: André Hult, Samuel Takáč.

30:58
    Miroslav Škovira robí domácim veľké problémy, teraz poriadne podkúrili Podtatranci MHC, veľa nechýbalo a mohlo dôjsť k zníženiu, puk iba poskakoval pred gólmanom Martina.

23:30
    Po presilovke sa snažili hráči MHC dostať do rýchleho brejku, to im vyšlo až Sobota vybojoval v rohu puk, zastavil ho nedovolene Brejčák, za čo dostal 2. min.

20:19
    Markovič potiahol Svitanu, ktorý padol na ľad. Martinčania sa budú 2. min. brániť, ovšem, ak neinkasujú.

18:26
    Domáci zaznamenali druhý gól po viacerých hrubých chybách v popradskej obrane. MARTIN VYBORNY vystrelil už iba do poloprázdnej bránky, kedže v bránkovisku sa motalo viacero hráčov PP. Asistencie: M. Ižvolt, F. Macejka

13:41
    Martin si zahrá presilovku, za sekanie odchádza na 2. min. Kmiť

09:26
    Vynikajúca práca M. Krišku v oslabení, efektným napádaním vybojoval puk pre FILIPA MACEJKU, ktorý z kruhou prestrelil Melicherčíka excelentnou delovkou. Bez asistencie.

08:18
    Vynikajúce nohy ľubomíra Vaica. Zasiahol Šimko po peknom bekhende od Ľ. Vaica, ešte predtým ho však zafauloval domáci Kozák.

07:00
    Macejka pripravil strelu pre Markoviča, ktorý strieľal výborne strelou zápästím, jeho pokus však vytesnil pozorný Melicherčík.

Jozef Čelestiak

Góly a asistencie: 10. F. Macejka, 19. M. Výborný (M. Ižvolt, F. Macejka), 52. F. Macejka (J. Markovič, V. Skoda) - 37. Kraft (Hult, Takáč)

HK VITAR Martin: Šimko (Dzubina) - Zukal, Výborný - Kozák, Brcko - Matejka, Obuch - Perniš, Tupý - Markovič, Galamboš, Themár - Škoda, Murček, Šišovský - Kriška, Vartovník, Škumát - Macejka, Ižvolt, Sobota
    HK Poprad: Melicherčík (Fedor) - Novotný, Suchý - Fabian, Brejčák D- Šterbák, Malina - Kramár - Svitana, Škovira, Kuľha - Kroták, Vaic, Kmiť - Kraft, Hult, Takáč - Paločko, Homa, Achmetov

Rozhodca: P. Grečko - Gajan, Gavalier, Mi. Findura.