Martin – Poprad 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 6:2 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 4:2 (kon.)
Košice – Trenčín 3:1 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
HK Skalica
Piatok 04.11.2011, 18:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Víťazná premiéra Milana Staša na lavičke Banskej Bystrice, keď domáci vyhrali v pomere 4:2. Ďakujem za pozornosť, a prajem príjemný zvyšok večera. (20:06:19)

60:00

59:57
    Posledné vhadzovanie pred Chorošunom.

59:35
    Necelá minúta do konca tretej tretiny, a domáci držia puk na svojich hokejkách, alebo ho vyhadzujú ďaleko od svojej brány.

58:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú dve minúty.

57:53
    Strelu Višňovského Chorošun vyráža na ochrannú sieť.

57:40
    Útok Skalice prerušený zakázaným uvoľnením.

56:56
    Strela na Chorošuna, ktorú domáci brankár vyráža nad ochrannú sieť.

56:20
    Potom čo puk vyletel mimo ľadovej plochy vhadzuje sa pred Chorošunom.

55:45
    Banská Bystrica si vytvorila tlak v útočnom pásme, ale gól sme nevideli.

55:00
    Prudká strela Gulu míňa Chorošunovu bránu.

53:20
    Banská Bystrica dala gól!
    Puk sa odrazil od korčule hlavného rozhodcu priamo pred bránu kde stál pripravený KÚTNY a prekonáva Lakosila. Asistencie: Sýkora, Češík.

52:58
    Strela Hričinu presne do lapačky pozorného Lakosila.

51:04
    Nahodený puk na Chorošuna a ten prerušuje hru.

50:00
    Kubka vypichol puk Višnovskému, ktorý sa tak musel vrátiť lebo by sa ocitol v ofsajde.

48:50
    Strela Šáteka skončila len na Chorošunovi.

47:52
    Strela Holoviča z pred Chorošuna sa gólom neskončila, domáci brankár puk vyrazil.

46:20
    Strela Češíka, Lakosil vyráža.

45:50
    Nahodený puk Bambúcha presne do lapačky Lakosila, ktorý rozohráva, ale následný súboj pri mantineli prerušuje hru.

44:16
    Strela Višňovského mimo brány Chorošuna.

Majkl Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Jokila (Hričina, Haverinen), 26. Kokavec (Bambúch), 32. Sýkora (Kútny, Češík), 54. Kútny (Sýkora, Češík) - 24. Mikuš (Holovič), 24. Hruška (Pálffy, Školiak)

HC MONACObet Banská Bystrica: Chorošun (Kostúr) - Haverinen, Cebák, Huba, Kolba, Cuník, Kubka, Paľov, Bambúch - Hričina, Jokila, Tománek, Kútny, Češík, Sýkora, Marcinek, Heizer, Kristoffersson, Kokavec, Petro, Novák
    HK Skalica: Lakosil (Tomek) - Vyrúbalík, Šmach, Kloz, Jankovič, Bučka, Gula, Srnec - Pálffy, Školiak, Hruška, Obdržálek, Lušnák, Višnovský, Kutálek, Klejna, Šátek, Holovič, Mikúš, Jurík

Rozhodca: Kubuš - Rovenský, Snášel