Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
HK Spišská Nová Ves
3:1 (2:1, 1:0, 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
Piatok 04.11.2011, 17:00 • Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Skončilo východniarske derby, ktorý si však takýto prívlastok zďaleka nezaslúžilo. Len v prvej tretine diváci videli dobrý hokej. Potom hra upadla do priemeru a v nasledujúcich tretinách to bol už len hokejový odvar. Spišiakov môže tešiť výsledok, ale herný prejav mohol byť lepší. (19:02:43)

60:00

59:26
    Smik už je naspäť v bráne.

59:26
    Vylúčený hráč Trebišova Koky, plus osobný trest do konca zápasu.

59:17
    Zaujímavé vylúčenie - brankár Chovan dostal dve minúty za zdržiavanie hry. Trest za neho odsedí Vartovník. Trebišov odvolal brankára.

59:12
    Očakáva sa záverečný tlak Trebišova, ale ten akosi neprichádza.

56:30
    Náznak gólovej príležitosti, ale Opatovského strela v Smikovej sieti neskončila.

56:32
    Rozháraná hra z oboch strán. Domáci sa snažila zakombinovať v útoku, no vôbec sa im to nedarí.

55:21
    Spišiaci sa viac vysunuli dopredu, pozorne bránia a Trebišovčania majú problém dostať sa do útoku.

53:57
    Opatovského individuálna akcia neskončila gólom, puk letel nad bránu.

52:19
    Ďalšia nevyužitá presilovka Spišskej Novej Vsi. Domáci naďalej ostávajú pred Smikovou bránou.

52:12
    Hostia v plnom počte.

50:38
    Konečne dobre zahraná presilovka Spišskej Novej Vsi. Dobre zasiahol brankár hostí Smik.

50:12
    Vylúčený hráč hostí Pisio za držanie protihráča.

49:27
    Trebišovčania to nevzdávajú, sú aktívni a stále nebezpečne podkurujú domácej obrane.

47:54
    Domáci v plnom počte.

45:54
    Vylúčený domáci hráč Majeský.

45:26
    Trebišov hrá s piatimi hráčmi, Smik musel zasahovať. Hostia sa presunuli do útočného pásma.

42:10
    Vylúčený hráč hostí Horváth.

41:50
    Vylúčený domáci hráč Opatovský za podrazenie.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Gurčík (Opatovský), 11. Lemešani (Opatovský), 33. Krempaský (Majeský, Gurčík) - 19. Danko (Sax T.)

HK Spišská Nová Ves: Chovan – Vartovník, Kirner, Novák, Priechodský, Novajovský, Krempaský, Džerenga, Farkašovský, Bendík, Gurčík, Lemešani, Prokop, Klinga, Bajc, Kropáč, Borovský, Opatovský, Ordzovenský, Majeský.
    HK STEEL TEAM Trebišov: Smik – Koky, Cútt, Horváth, Ficko, L. Sax, Danko, Veľk, Gergeľ, Marcinko, T. Sax, Findura, Pačuta, Pisko, Kobeľa, Mach, Schnelly.

Rozhodca: T. Orolin - Tornay, Bednár