Martin – Poprad 3:1 (kon.) | Žilina – Nitra 6:2 (kon.) | B. Bystrica – Skalica 4:2 (kon.)
Košice – Trenčín 3:1 (kon.)
HC MONACObet Banská Bystrica
4:2 (1:0, 2:2, 1:0)
HK Skalica
Piatok 04.11.2011, 18:00 • Zimný štadión Banská Bystrica • Tipos Extraliga (SR)

Víťazná premiéra Milana Staša na lavičke Banskej Bystrice, keď domáci vyhrali v pomere 4:2. Ďakujem za pozornosť, a prajem príjemný zvyšok večera. (20:06:19)

60:00

59:57
    Posledné vhadzovanie pred Chorošunom.

59:35
    Necelá minúta do konca tretej tretiny, a domáci držia puk na svojich hokejkách, alebo ho vyhadzujú ďaleko od svojej brány.

58:00
    Do konca tretej tretiny ostávajú dve minúty.

57:53
    Strelu Višňovského Chorošun vyráža na ochrannú sieť.

57:40
    Útok Skalice prerušený zakázaným uvoľnením.

56:56
    Strela na Chorošuna, ktorú domáci brankár vyráža nad ochrannú sieť.

56:20
    Potom čo puk vyletel mimo ľadovej plochy vhadzuje sa pred Chorošunom.

55:45
    Banská Bystrica si vytvorila tlak v útočnom pásme, ale gól sme nevideli.

55:00
    Prudká strela Gulu míňa Chorošunovu bránu.

53:20
    Banská Bystrica dala gól!
    Puk sa odrazil od korčule hlavného rozhodcu priamo pred bránu kde stál pripravený KÚTNY a prekonáva Lakosila. Asistencie: Sýkora, Češík.

52:58
    Strela Hričinu presne do lapačky pozorného Lakosila.

51:04
    Nahodený puk na Chorošuna a ten prerušuje hru.

50:00
    Kubka vypichol puk Višnovskému, ktorý sa tak musel vrátiť lebo by sa ocitol v ofsajde.

48:50
    Strela Šáteka skončila len na Chorošunovi.

47:52
    Strela Holoviča z pred Chorošuna sa gólom neskončila, domáci brankár puk vyrazil.

46:20
    Strela Češíka, Lakosil vyráža.

45:50
    Nahodený puk Bambúcha presne do lapačky Lakosila, ktorý rozohráva, ale následný súboj pri mantineli prerušuje hru.

44:16
    Strela Višňovského mimo brány Chorošuna.

42:57
    Vylúčenie domácich, Bambúch za podrazenie.

42:50
    Strela Šáteka, Chorošun vyráža.

41:50
    Prihrávka Sýkoru pred bránu skončila na hokejke hráča Skalice.

40:33
    Strela Kloza tesne nad bránu Chorošuna, na druhej strane strela Tománka taktiež mimo brány.

40:01
    Začala tretia tretina.

V druhej tretine sme videli už viac gólov a to po dva na každej strane, najskôr hostia otočili stav stretnutia za 17 sekúnd a to v 24. minúte gólmi Hrušku a Mikuša, ale skórovali aj domáci a to v 26. minúte Kokavec a v 32. Sýkora, a stav je opäť v prospech domácich. Ďalšia tretina začne približne o 19:33.

40:00
    Druhá tretina skončila.

38:59
    Nahodený puk Tománka na Lakosila, ten prerušuje hru.

38:35
    Strela Kokavca, Lakosil vyráža.

36:20
    Nájazd Sýkoru, ktorý sa neskončil gólom.

35:40
    Bystričania vyhadzujú puk k Lakosilovi.

35:12
    Vylúčenie domácich, Kútny za napadnutie.

35:00
    Prihrávka Češíka minula Sýkoru.

34:22
    Útok domácich prerušuej ofsajd, ktorým sa previnil Hričina.

33:50
    Strela Jokilu minula bránu Lakosila.

31:55
    Po strele Češíka došlo k niekoľkým dorážkam z ktorej SÝKOROVA končí za Lakosilom. Asistencie: Kútny, Češík.

30:15
    Strela Cebáka, Chorošun betónom vyráža.

30:02
    Vylúčenie Skalice, Kloz za podrazenie.

29:08
    Školiak dostáva osobný trest za nešportové správanie.

Pállfy odchádza do šatne na ľade po ňom ostáva krv.

28:09
    Útok hostí prerušuje ofsajd, bude sa vhadzovať v strednom pásme.

27:20
    Domáci zatiaľ úspešne vyhadzujú puky až k Lakosilovi.

26:55
    Vylúčenie domácich, Kútny za hákovanie.

26:30
    Strela Kloza z pred brány, Chorošun chytá.

25:22
    Strela KOKAVCA z ľavého kruhu prekvapuje Lakosila. Asistencia: Bambúch.

24:00
    Milan Staš si berie oddychový čas.

23:58
    Skalica dala gól!
    Skalica otáča v priebehu 17 sekúnd stav zápasu vo svoj prospech keď druhý gól hostí strelil HRUŠKA. Asistencie: Pálffy, Školiak.

23:41
    Prihrávka Holovičado nájazdu MIKUŠOVI, ktorý strelou pomedzi betóny prekonáva Chorošuna. Asistencia: Holovič.

22:24
    Strela Cebáka končí v Lakosilovej lapačke.

21:16
    Pokus o útok domácich končí zakázaným uvoľnením a vhadzovať sa bude pred Chorošunom

20:13
    Strela Hrušku a Chorošun prerušuje hru.

20:01
    Začala druhá tretina.

V prvej tretine sme videli aktívnejšiu Banskú Bystricu, ktorá svoju aktivitu premenila v jeden gól, ktorý dal v 4. minúte Jokila. Ďalšia tretina začne približne o 18:43.

20:00
    Prvá tretina skončila.

19:29
    Strela Kubku od modrej, Lakosil prerušuje hru.

19:00
    Chorošun teraz skvele vychytal Pálffyho!

15:20
    Chyba Lakosila v rozohrávka, puk sa odrazil pred jeho bránu, ale kým sa stihli domáci spamätať tak brankár hostí bol v bráne.

14:50
    Strela Cebáka zblokovaná Pálffym.

13:30
    Prihrávka Hričinu prešla cez bránkovisko Lakosila, ale nebol tam žiadny domáci hráč ktorý by ju usmernil za chrbát brankára hostí.

12:36
    Útok domácich prerušený ofsajdom.

11:50
    Chyba domácich v obrannom pásme, na Chorošuna išiel sám Školiak, ale domáci brankár ho vychytal.

11:08
    Vylúčenie Skalice, Holovič za napadnutie.

10:00
    Novákov pokus o vysunutie nebol úspešný, pri puku hostia zo Skalice.

09:20
    Domáci držia puk na svojich hokejkách a skúšajú vymyslieť protiútok.

08:20
    Strela Bučku od modrej, veďla brány domácich.

07:45
    Jokilov nahodený puk z poza modrej čiary takmer prekvapil Lakosila.

06:30
    Bambúchová strela mimo brány Lakosila, následne hostia vyhadzujú puk.

05:04
    Cuníkov pokus o vysunutie svojho spoluhráča končí zakázaným uvoľnením.

03:53
    Banská Bystrica otvára skóre zápasu, keď si JOKILA blafákom vychutnal Lakosila. Asistencie: Hričina, Haverinen.

02:30
    Cuník nahadzoval puk na Lakosila, ktorý ho vyhadzuje z lapačky priamo na hokejku svojho spoluhráča.

01:30
    Lušnák posielal do prečíslenia Obdržálka, ale domáci zblokovali puk.

00:15
    Tománek na Hričinu, ktorý bol sám pred Lakosilom, ale puk sa mu nepodarilo spracovať.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

HC 05 Banská Bystrica: Chorošun (Kostúr) - Haverinen, Cebák, Huba, Kolba, Cuník, Kubka, Paľov, Bambúch - Hričina, Jokila, Tománek, Kútny, Češík, Sýkora, Marcinek, Heizer, Kristoffersson, Kokavec, Petro, Novák

HK 36 Skalica: Lakosil (Tomek) - Vyrúbalík, Šmach, Kloz, Jankovič, Bučka, Gula, Srnec - Pálffy, Školiak, Hruška, Obdržálek, Lušnák, Višnovský, Kutálek, Klejna, Šátek, Holovič, Mikúš, Jurík

Rozhodca: Kubuš - Rovenský, Snášel.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 18:00.

Majkl Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 4. Jokila (Hričina, Haverinen), 26. Kokavec (Bambúch), 32. Sýkora (Kútny, Češík), 54. Kútny (Sýkora, Češík) - 24. Mikuš (Holovič), 24. Hruška (Pálffy, Školiak)

HC MONACObet Banská Bystrica: Chorošun (Kostúr) - Haverinen, Cebák, Huba, Kolba, Cuník, Kubka, Paľov, Bambúch - Hričina, Jokila, Tománek, Kútny, Češík, Sýkora, Marcinek, Heizer, Kristoffersson, Kokavec, Petro, Novák
    HK Skalica: Lakosil (Tomek) - Vyrúbalík, Šmach, Kloz, Jankovič, Bučka, Gula, Srnec - Pálffy, Školiak, Hruška, Obdržálek, Lušnák, Višnovský, Kutálek, Klejna, Šátek, Holovič, Mikúš, Jurík

Rozhodca: Kubuš - Rovenský, Snášel