Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
7:1 (6:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 04.11.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Prajem Vám ešte pekný zvyšok večera uvidíme sa pri ďalších domácich stretnutiach Liptovského Mikuláša. (19:12:23)

Skončil sa zápas medzi Liptovský Mikulášom a Senicou výsledkom 7:1. Domáci tím ukázal súperovi, že doma je silný a nehodlá sa sklamať domácich fanúšikov. Celá prvá tretina sa odohrávala v réžií domáceho tímu, ktorému vyšla skoro každá akcia gólom. Ostatné dve tretiny už boli vyrovnanejšie, ale stále bol trošku v prevahe domáci tím. Ďalší zápas odohrá Liptovský Mikuláš v Považskej Bystrici a následne doma veľké derby s Bardejovom.

60:00

59:49
    Hančiak teraz perfektne preniesol hru z ľavej strany na pravú tam si už spracoval puk Mravec, ale jeho strela mieri mimo bránu.

58:50
    Šimekovi sa zaplietol puk pomedzi nohy a tým asi stratili nádej, že využijú túto presilovku.

57:53
    Prvú strelu v tejto presilovke zaznamenal Vaškovič po tom čo vystrelil od modrej a Palko strelu vyrazil betónom.

56:56
    Pár minút pred koncom zápasu ešte oslabil svoj tím Hyben za údery.

54:44
    Brankár hostí Beláček podržal svoj tím excelentne po tom čo vyrazil prvú strelu Bartíka a následnú dorážku Plevu chytil do lapačky.

54:20
    Dlhý puk, ktorý vyhodila obrana hostí zachytil P.Klepáč a uvidíme či tento obranca z Liptovského Mikuláša niečo vymyslí.

50:54
    Hostia sú už plnom počte a Liptovský Mikuláš nevyužil výhodu o jedného hráča a stav sa nemení.

51:05
    Mravec teraz vystrelil spoza modrej, ale jeho pokus skončil mimo bránu.

50:03
    Beňa teraz počkal za bránou kým oba tímy vystriedajú.

48:54
    Salajka teraz dosť kruto napadol hráča z Liptovského Mikuláša, ktorý ostal ležať na zemi ale o pár sekúnd sa otriasol. Salajka dostal trest za napadnutie + 10 minút osobný.

48:00
    Po buly sa dvaja hráči Liptovského Mikuláša rútili na bránu hostí, ale Plevu ešte stihol zastaviť obranca zo Senice.

47:20
    Odrazený puk od mantinelu sa dostal na hokejku Leza, ale ten nepretlačil puk pomedzi betóny Palka.

46:44
    Pleva sa prekorčuľoval do útočného pásma, ale tam sa mu už nepodarilo vystreliť.

45:40
    P.Klepáč trošku zapochyboval pri mantinely, ale jeho zaváhanie nepotrestal Salajka.

43:30
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptovský Mikuláš už zvyšuje dnešný stav na 7:1 po tom čo MICHAL ĎURNÝ sa dostal pred bránu a tam oklamal blafákom Beláčeka následne zasunul puk do brány. Asistencia: Michal Mravec.

42:49
    Král teraz trošku podržal za dres hráča z Liptovského Mikuláša a rozhodcovia mu udelili trest na dve minúty.

42:20
    Holiga si puk už pripravoval na strelu, ale ešte stihol zakročiť hráč zo Senice.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Pleva (P.Klepáč), 6. Ďurný (Bartík, Pleva), 9. Valášek (Piatka), 13. Paukovček (Kadura), 15. Bartík (Pleva, Kokavec), 18. Macík (Bartík, P.Klepáč), 44. Ďurný (Mravec) - 27. Salajka (Šebesta, Čopák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, P.Klepáč, Devečka, M.Klepáč, Kuric, Hančiak, Mravec, Mezovský, Beňa, Kokavec, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pajong, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček.
    HC Dukla Senica: Beláček (Kristín) - Vaškovič, Herda, Lezo, Ondrovič, Zahumenský, Čopák, Král, Mikolášek, Škápik, Šimek, Šebesta, Reissmuller, Cibulka, Salajka, Šúrek, Mikušovič.

Rozhodca: Majling, Vyšný, Neuzer