Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
7:1 (6:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 04.11.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

Prajem Vám ešte pekný zvyšok večera uvidíme sa pri ďalších domácich stretnutiach Liptovského Mikuláša. (19:12:23)

Skončil sa zápas medzi Liptovský Mikulášom a Senicou výsledkom 7:1. Domáci tím ukázal súperovi, že doma je silný a nehodlá sa sklamať domácich fanúšikov. Celá prvá tretina sa odohrávala v réžií domáceho tímu, ktorému vyšla skoro každá akcia gólom. Ostatné dve tretiny už boli vyrovnanejšie, ale stále bol trošku v prevahe domáci tím. Ďalší zápas odohrá Liptovský Mikuláš v Považskej Bystrici a následne doma veľké derby s Bardejovom.

60:00

59:49
    Hančiak teraz perfektne preniesol hru z ľavej strany na pravú tam si už spracoval puk Mravec, ale jeho strela mieri mimo bránu.

58:50
    Šimekovi sa zaplietol puk pomedzi nohy a tým asi stratili nádej, že využijú túto presilovku.

57:53
    Prvú strelu v tejto presilovke zaznamenal Vaškovič po tom čo vystrelil od modrej a Palko strelu vyrazil betónom.

56:56
    Pár minút pred koncom zápasu ešte oslabil svoj tím Hyben za údery.

54:44
    Brankár hostí Beláček podržal svoj tím excelentne po tom čo vyrazil prvú strelu Bartíka a následnú dorážku Plevu chytil do lapačky.

54:20
    Dlhý puk, ktorý vyhodila obrana hostí zachytil P.Klepáč a uvidíme či tento obranca z Liptovského Mikuláša niečo vymyslí.

50:54
    Hostia sú už plnom počte a Liptovský Mikuláš nevyužil výhodu o jedného hráča a stav sa nemení.

51:05
    Mravec teraz vystrelil spoza modrej, ale jeho pokus skončil mimo bránu.

50:03
    Beňa teraz počkal za bránou kým oba tímy vystriedajú.

48:54
    Salajka teraz dosť kruto napadol hráča z Liptovského Mikuláša, ktorý ostal ležať na zemi ale o pár sekúnd sa otriasol. Salajka dostal trest za napadnutie + 10 minút osobný.

48:00
    Po buly sa dvaja hráči Liptovského Mikuláša rútili na bránu hostí, ale Plevu ešte stihol zastaviť obranca zo Senice.

47:20
    Odrazený puk od mantinelu sa dostal na hokejku Leza, ale ten nepretlačil puk pomedzi betóny Palka.

46:44
    Pleva sa prekorčuľoval do útočného pásma, ale tam sa mu už nepodarilo vystreliť.

45:40
    P.Klepáč trošku zapochyboval pri mantinely, ale jeho zaváhanie nepotrestal Salajka.

43:30
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptovský Mikuláš už zvyšuje dnešný stav na 7:1 po tom čo MICHAL ĎURNÝ sa dostal pred bránu a tam oklamal blafákom Beláčeka následne zasunul puk do brány. Asistencia: Michal Mravec.

42:49
    Král teraz trošku podržal za dres hráča z Liptovského Mikuláša a rozhodcovia mu udelili trest na dve minúty.

42:20
    Holiga si puk už pripravoval na strelu, ale ešte stihol zakročiť hráč zo Senice.

41:03
    Pajong sa nepredral obranou súpera a puku sa zmocnili hráči zo Senca.

40:01
    Začala tretia tretina.

Ďalšia tretina začne približne o 18:30.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:51
    Spoza brány sa pokúsil niečo vymyslieť Pleva, ktorý prihrával puk pred bránu hostí, ale tam sa nič významného neudialo.

38:39
    Pleva sa teraz pokúsil ohroziť Beláčeka, ale jeho pomalá strela skoro nedošla ani k brankárovi.

37:30
    Devečka nahodil puk pred bránu, ale tam ho odpratala do bezpečia obrana hostí.

36:35
    Valášek teraz vypálil z prvej, ale jeho strela minula bránu.

35:38
    Vhadzovať sa bude v obrannom pásme hostí a uvidíme či Liptovský Mikuláš zvýši skóre.

34:56
    Paukovček mieša puk za bránou hostí uvidíme či niekomu prihrá na gól.

33:33
    Veľký piskot z tribún na Čopáka, ktorý nepríjemne sekol Kokavca a rozhodca to posúdili ako faul.

33:16
    Kokavcova strela od modrej nemierila medzi tyče Beláčeka.

32:01
    Devečka vypálil od modrej, ale jeho strelu tečoval obranca hostí.

30:50
    Liptovský Mikuláš si presne prihráva po modrej čiare a uvidíme, kto prvý vystrelí v tejto presilovke.

30:04
    Strelec jediného gólu Senice si teraz pôjde oddýchnuť na tresnú lavicu po tom čo hákoval.

29:29
    Haničák sa ocitol za bránou hostí, kde sa snažil prihrať ale trafil iba hokejku obrancu hostí.

26:49
    Senica dala gól!
    Senica aspoň trochu zmiernila stav dnešného stretnutia. JOZEF SALAJKA si dobre nabehol na puk a pred bránou tvrdo zakončil. Asistencie: Robert Šebesta, Vladimír Čopák

23:59
    Salajkta teraz vystrelil z pravej strany a puk mieril na Palka, ktorý ho vyrazil pred seba v tom Paukovček nedovolil zakončiť hráčovi zo Senice, ale bolo to nedovoleným zákrokom.

23:01
    P.Klepáč si teraz pripravil puk a vystrelil od modrej, ale jeho strelu vyrazil Beláček, ktorý sa už poučil z tých gólov v prvej tretine.

22:24
    Domáci tím už mohol vstreliť ďalší gól po tom čo Pleva vypálil z náprahu spomedzi kruhov, ale brankár Beláček vytiahol lapačku a podržal svoj tím.

21:53
    Valášek teraz vystrelil nepríjemnú strelu z pravej strany, ale brankár hostí Beláček si s ňou dokázal poradiť.

21:18
    Salajka teraz dobre vypichol puk Valášekovi a ihneď hu nahodil do útočného pásma.

20:01
    Začala sa nám druhá tretina a uvidíme či to bude také bohaté na góly ako v prvej.

20:01
    Začala druhá tretina.

Využijem túto prestávku na to aby som tak trošku zhodnotil prvú tretinu, ktorá sa musela páčiť každému hokejovému divákovi. Liptovský Mikuláš hneď od prvej minúty začal diktovať hru a hostia zo Senice sa iba úboho prizerali ako ich brankár vyberá puk z brány. Uvidíme ako bude pokračovať tento zápas ale myslím si, že tu je už o všetkom rozhodnuté.

Ďalšia tretina začne približne o 17:46.

20:00
    Prvá tretina skončila.

14:27
    Adam Beňa si ide oddýchnuť po tom čo fauloval. 2 minúty za Nedovolené bránenie.

17:20
    Dnes to je gól za gólom ja to inak nevidím. Radoslav Macík si nabehol na puk a z prvej vystrelil pred brankárom hostí a ten sa iba prizeral ako mu puk prešiel popod lapačku. Asistencia: Peter Bartík, Peter Klepáč.

14:12
    Ja to vidím dnes na poriadny výprask, ktorý dostane Senica. Ján Pleva sa predral obranou a v poslednej chvíli prihral na voľného PETRA BARTÍKA a ten zakončil do odkrytej časti brány hostí. Asistencie: Ján Pleva, Radoslav Macík.

12:06
    Liptovský Mikuláš dnes predvádza famózny výkon, keď v prvej tretine už dala štvrtý gól. Všetko to začalo u Dominika Kaduru, ktorý prihral na druhú stranu LUKÁŠOVI PAUKOVČEKOVI a ten s prehľadom zakončil do odkrytej časti brány. Asistencia: Dominik Kadura.

10:59
    Vaškovič sa pokúsil trocha zmierniť skóre dnešného duelu po tom čo vystrelil z ľavej strany, ale Palko strelu vyrazil.

09:12
    Liptovský Mikuláš privádza Senicu do zúfalstva po tom čo jej nedá skoro žiadnu šancu.

08:17
    Liptovský Mikuláš dnes predvádza famózny výkon po tom čo za 10 minútach hracej doby už dala 3 góly! Teraz to bol MATEJ VAlÁŠEK, ktorý vypálil z pomedzi kruhov. Asistencia: Maroš Piatka.

05:36
    Tréner hostí sa už asi nemôže pozerať na hru svojích zverencov a berie si oddychový čas aby im dal pár rád.

05:36
    Liptovský Mikuláš využil presilovú hru a v krátkom časovom slede dáva už druhý gól. MICHAL Ďurný sa perfektne orientoval pred bránou, kde vystrelil z otočky a puk skončil v sieti.

05:30
    Devečka dobre prihrával na voľného Klepáča, ale ten netrafil z prvej bránu.

04:26
    A máme tu prvé vylúčenie po tom čo Šimek hákoval. Liptovský Mikuláš bude mať šancu zvýšiť skóre dnešného zápasu

02:20
    Liptovský Mikuláš sa hneď v úvode ujal vedenia a potvrdil, že doma je nebezpečným súperom. Peter Klepáč vystrelil z modrej, ale jeho strelu ešte tečol pred bránou JÁN PLEVA a puk skončil v bráne.

01:40
    Devečka sa trošku zabudol po tom čo naňho smeroval puk a on si v pohode odchádza na striedačku.

00:40
    Paukovček hneď na začiatku stretnutia sa snažil predrať cez obranu hostí, ale tá ho iba vytlačila za modrú čiaru.

00:01
    Stretnutie práve začalo.

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, P.Klepáč, Devečka, M.Klepáč, Kuric, Hančiak, Mravec, Mezovský, Beňa, Kokavec, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pajong, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček.

HC Dukla Senica: Beláček (Kristín) - Vaškovič, Herda, Lezo, Ondrovič, Zahumenský, Čopák, Král, Mikolášek, Škápik, Šimek, Šebesta, Reissmuller, Cibulka, Salajka, Šúrek, Mikušovič.

Rozhodca: Majling, Vyšný, Neuzer.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie začína o 17:00.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Pleva (P.Klepáč), 6. Ďurný (Bartík, Pleva), 9. Valášek (Piatka), 13. Paukovček (Kadura), 15. Bartík (Pleva, Kokavec), 18. Macík (Bartík, P.Klepáč), 44. Ďurný (Mravec) - 27. Salajka (Šebesta, Čopák)

Rozhodca: Majling, Vyšný, Neuzer