Spišská N. Ves – Trebišov 3:1 (kon.) | Trnava – Púchov 3:2 (kon.) | Prešov – Michalovce 4:2 (kon.)
Lipt. Mikuláš – Senica 7:1 (kon.) | Piešťany – Pov. Bystrica 5:4 (kon.) | Detva – Bardejov 3:2 (po s.n.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
7:1 (6:0, 0:1, 1:0)
HC Dukla Senica
Piatok 04.11.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

56:56
    Pár minút pred koncom zápasu ešte oslabil svoj tím Hyben za údery.

48:54
    Salajka teraz dosť kruto napadol hráča z Liptovského Mikuláša, ktorý ostal ležať na zemi ale o pár sekúnd sa otriasol. Salajka dostal trest za napadnutie + 10 minút osobný.

42:49
    Král teraz trošku podržal za dres hráča z Liptovského Mikuláša a rozhodcovia mu udelili trest na dve minúty.

33:33
    Veľký piskot z tribún na Čopáka, ktorý nepríjemne sekol Kokavca a rozhodca to posúdili ako faul.

30:04
    Strelec jediného gólu Senice si teraz pôjde oddýchnuť na tresnú lavicu po tom čo hákoval.

23:59
    Salajkta teraz vystrelil z pravej strany a puk mieril na Palka, ktorý ho vyrazil pred seba v tom Paukovček nedovolil zakončiť hráčovi zo Senice, ale bolo to nedovoleným zákrokom.

04:26
    A máme tu prvé vylúčenie po tom čo Šimek hákoval. Liptovský Mikuláš bude mať šancu zvýšiť skóre dnešného zápasu
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HC Dukla Senica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 3. Pleva (P.Klepáč), 6. Ďurný (Bartík, Pleva), 9. Valášek (Piatka), 13. Paukovček (Kadura), 15. Bartík (Pleva, Kokavec), 18. Macík (Bartík, P.Klepáč), 44. Ďurný (Mravec) - 27. Salajka (Šebesta, Čopák)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, P.Klepáč, Devečka, M.Klepáč, Kuric, Hančiak, Mravec, Mezovský, Beňa, Kokavec, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pajong, Pleva, Kadura, Holiga, Paukovček.
    HC Dukla Senica: Beláček (Kristín) - Vaškovič, Herda, Lezo, Ondrovič, Zahumenský, Čopák, Král, Mikolášek, Škápik, Šimek, Šebesta, Reissmuller, Cibulka, Salajka, Šúrek, Mikušovič.

Rozhodca: Majling, Vyšný, Neuzer