S. Macedónsko – Izrael 1:1 (kon.) | Estónsko – Srbsko 0:0 (kon.) | Grécko – Chorvátsko 0:1 (kon.)
Lotyšsko – Rusko 1:4 (kon.) | Moldavsko – Belgicko 1:0 (kon.) | Luxembursko – Island 0:2 (kon.)
Gruzínsko – Azerbajdžan 1:0 (kon.) | Taliansko – Írsko 2:0 (kon.) | Litva – Česko 0:1 (kon.)
San Maríno – Škótsko 0:7 (kon.) | Švajčiarsko – Lichtenštajnsko 3:0 (kon.) | Poľsko – Bulharsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Čierna Hora 1:0 (kon.) | Cyprus – Holandsko 0:7 (kon.) | Dánsko – Fínsko 2:1 (kon.)
Nemecko – Bosna 1:0 (kon.) | Švédsko – Arménsko 10:0 (kon.) | Španielsko – Kazachstan 3:0 (kon.)
Kosovo – Andorra 1:0 (kon.) | Nórsko – Bielorusko 0:0 (odl.) | Gibraltar – Portugalsko 0:3 (kon.)
Sev. Írsko – Ukrajina 1:0 (kon.) | Rumunsko – Malta 4:1 (kon.) | Anglicko – Turecko 2:1 (kon.)
Dánsko
2:1 (1:0)
Fínsko
cz Utorok 13.10.2020, 18:00 • Aalborg Portland Park (Aalborg, Dánsko) • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 8

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 5:2.
    Střely mimo: 6:4.
    Rohy: 3:3.
    Ofsajdy: 0:2.
    Fauly: 10:6. (20:00:23)

Druhý poločas nám určil vítěze utkání. Sice již v 51. minutě dokázali finové srovnat z penalty a následně si tvořit velmi zajímavé šance, ale další branku už nepřidali. Zato za Dánsko se v druhé půli prosadil stejně jako v té první Jensen a rozhodl tak o dalších třech bodech pro svůj tým. Ten tak v tabulce upevnil svoji pozici před posledním utkáním skupiny.

90+5

90+3
    Na rohový kop, který finové ještě vybojovali, si doběh i gólman Jaaskelainen. Míč šel ale na hlavy domácích hráčů a následně do autu.

90+2
    Už to vypadá, že se zápas spíše dohrává. Oba týmy jen nakopávají míče na druhou stranu a do útoku vypadá, že se jim vůbec nechce.

90
    Nastavují se ještě čtyři minutky nad rámec základní hrací doby, což je asi přesně ten čas, který se vyplýtval tolika střídáními a gólovými oslavami.

89
    Riis se pokusil z halfvoleje ohrozit branku Finska, ovšem na poslední chvíli před něj jeden z hostů skočil a střelu zarazil v zárodku. Jinak by to mohla být další pohroma.

88
    Žlutou kartu dostává Oliver Christensen (Dánsko). Ten až přespříliš zdržoval svůj výkop, takže mu sudí napařil žlutou za zdržování hry.

87
    Valakari se dostal ke střele poté, co se Finové po několika minutách konečně dostali k vápnu soupeře. Jeho zatočený pokus ale mířil hodně mimo branku Christensena.

86
    Bruun Larsen se dostal za obranu soupeře a málem by mohl běžet sám na brankáře Jaaskelainena, ale míč mu sklouzl z kopačky a tím akce skončila.

84
    Dánové ještě stupňují tlak před brankou hostů. Z útočné půlky vůbec nevycházejí a finové vypadájí, jako by jim docházel dech.

83
    Emil Riis se dostal do bezprostřední blízkosti gólmana Jaaskelainena a vypálil pozemní ránu. Finský brankář ale skočil na zem a nohami míč vyrazil.

82
    Finové se snaží, seč jim síly stačí, ale dánská obrana je dobře organizovaná a v posledních minutách už se moc do šancí nedostávají.

80
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Victor Jensen, přichází Emil Riis.

79
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Naatan Skytta, přichází Jasin-Amin Assehnoun.
    Střídání v týmu Finsko: ze hřiště odchází Marcus Forss, přichází Timo Stavitski.

78
    Postupná kombinace domácího týmu nakonec také k ničemu nevedla. Domácí se dostali před branku, tam chvíli kombinovali, a následně se stáhli zpět na svou polovinu.

77
    Kallman nacentroval z levé strany do vápna, kde si sbíhal jeho spoluhráče. Před ním ale pro míč vyskočil Christensen a žádné ohrožení branky nepřipustil.

76
    Další šance Suomi. Tentokrát míč zamířil po zákroku Christensena na kopačky dalšího z hráčů Finska, ale ten míč z první poslal hodně vysoko.

74
    Finové se postupně dostávali k vápnu, ale nedokázali zakončit, přestože už byli v dobré střelecké pozici, tak nevypálili. Míč jim byl poté sebrán.