S. Macedónsko – Izrael | 1:1 (kon.) | | | Estónsko – Srbsko | 0:0 (kon.) | | | Grécko – Chorvátsko | 0:1 (kon.) |
Lotyšsko – Rusko | 1:4 (kon.) | | | Moldavsko – Belgicko | 1:0 (kon.) | | | Luxembursko – Island | 0:2 (kon.) |
Gruzínsko – Azerbajdžan | 1:0 (kon.) | | | Taliansko – Írsko | 2:0 (kon.) | | | Litva – Česko | 0:1 (kon.) |
San Maríno – Škótsko | 0:7 (kon.) | | | Švajčiarsko – Lichtenštajnsko | 3:0 (kon.) | | | Poľsko – Bulharsko | 1:1 (kon.) |
Faerské ostrovy – Čierna Hora | 1:0 (kon.) | | | Cyprus – Holandsko | 0:7 (kon.) | | | Dánsko – Fínsko | 2:1 (kon.) |
Nemecko – Bosna | 1:0 (kon.) | | | Švédsko – Arménsko | 10:0 (kon.) | | | Španielsko – Kazachstan | 3:0 (kon.) |
Kosovo – Andorra | 1:0 (kon.) | | | Nórsko – Bielorusko | 0:0 (odl.) | | | Gibraltar – Portugalsko | 0:3 (kon.) |
Sev. Írsko – Ukrajina | 1:0 (kon.) | | | Rumunsko – Malta | 4:1 (kon.) | | | Anglicko – Turecko | 2:1 (kon.) |
Japonsko – Pobr. Slonoviny | 1:0 (kon.) |
Bolívia – Argentína | 1:2 (kon.) | | | Ekvádor – Uruguaj | 4:2 (kon.) |
Ukrajina – Španielsko | 1:0 (kon.) | | | Nemecko – Švajčiarsko | 3:3 (kon.) |
Azerbajdžan – Cyprus | 0:0 (kon.) | | | Čierna Hora – Luxembursko | 1:2 (kon.) |
Lotyšsko – Malta | 0:1 (kon.) | | | Faerské ostrovy – Andorra | 2:0 (kon.) | | | Lichtenštajnsko – San Maríno | 0:0 (kon.) |
koniec
Severné Írsko
1:0
(0:0)
Ukrajina
Michal Raška
Góly:
61. O'Neill
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 15:15.
Rozhodca: Luca – Lunardon, Ercolani
Diváci:
Karty: 36. Bansal-Mcnulty (NIR), 62. Dunwoody (NIR), 68. O'Neill (NIR) – 16. Citajšvili (UKR), 29. Sikan (UKR), 65. Rusyn (UKR), 82. Dubinčak (UKR), 90+2. Batahov (UKR)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 15:15.
Severné Írsko:
Hazard (C) – Marron, Toal, Brown – Kerr, Dunwoody, Galbraith, Boyd-Munce, Amos – Bansal-McNulty (76. McKiernan (90. Burns), O'Neill (76. Bonis)
Náhradníci: Gartside – Balmer, Bonis, Burns, Donnelly, Larkin, McKiernan, Scott A., Scott J.
Tréner:
Ukrajina: Trubin – Skorko, Popov, Syrota, Dubinčak – Batahov, Buleca (C) (90. Ševcov), Bondarenko (64. Čech) – Citajšvili (64. Nazarenko), Sikan (64. Rusyn), Topalov (68. Ledněv)
Náhradníci: Neščeret – Bražko, Čech, Ledněv, Nazarenko, Rusyn, Ševcov
Tréner:
Náhradníci: Gartside – Balmer, Bonis, Burns, Donnelly, Larkin, McKiernan, Scott A., Scott J.
Tréner:
Ukrajina: Trubin – Skorko, Popov, Syrota, Dubinčak – Batahov, Buleca (C) (90. Ševcov), Bondarenko (64. Čech) – Citajšvili (64. Nazarenko), Sikan (64. Rusyn), Topalov (68. Ledněv)
Náhradníci: Neščeret – Bražko, Čech, Ledněv, Nazarenko, Rusyn, Ševcov
Tréner:
Rozhodca: Luca – Lunardon, Ercolani
Diváci:
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Buleca, přichází Ševcov.
Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Bansal-Mcnulty, přichází McKiernan.