Azerbajdžan – Cyprus 0:0 (kon.) | Čierna Hora – Luxembursko 1:2 (kon.)
Čierna Hora
1:2 (1:1)
Luxembursko
cz Utorok 13.10.2020, 20:45 • Gradski Stadion Podgorica, Podgorica • Liga národov UEFA - Liga C • Skupina 1

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:44:05)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:5.

Je konec. Černá Hora nakonec na domácí půdě prohrála s Lucemburskem poměrem 1:2.
    Ve 34. minutě poslal domácí mužstvo do vedení Ivanović, ovšem ve 42. minutě srovnal Muratovic.
    Druhá polovina zápasu byla velice vyrovnaná, ale nakonec vstřelil rozhodující gól v 86. minutě Sinani. Ke konci utkání tekly Černé Hoře nervy a sudí nakonec v samotném konci nastavení vytasil hned tři červené karty.

90+6

90+6
    No to jsou věci. Rozhodčí nakonec rozdal hned tři červené karty!
    90+5. Rozhodčí Stegemann se s ničím nemazlil a rozdal hned tři červené karty!

90+5
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Marko Simić (Černá Hora).
    90+5. Situace mezi Jankovićem a Thillem.

90+5
    Červenou kartu dostává Marko Janković (Černá Hora).
    Červenou kartu dostává Olivier Thill (Lucembursko).

90+4
    Nyní se po faulu do sebe pustila obě mužstva a vypadá to, že se budou rozdávat karty. Nervy tak hráčům Černé Hory tečou proudem.

90+3
    Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Danel Sinani, přichází Olivier Thill.
    90+2. Savićova hlavička skončila v moci Morise!

90+2
    Stefan Savić se dostal do zakončení po centru z levé strany, ale Anthony Moris byl připraven!

90+2
    Tentokrát se Christopher Martins Pereira dopustil faulu a Černá Hora má k dispozici další volný kop.

90+1
    Černá Hora tlačí na soupeře, ale centr z levé strany skončil bezpečně v moci gólmana Anthony Morise.