Dánsko – Kazachstan | 0:4 (kon.) | | | Rusko – USA | 1:2 (kon.) |
Poprad – Košice | 1:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Žilina | 5:3 (kon.) | | | Trenčín – Nitra | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Nové Zámky – Zvolen | 3:4 (kon.) | | | Miškovec – Detva | 1:2 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Budapešť | 2:3 (kon.) |
Spišská N. Ves – Prešov | 4:2 (kon.) | | | Skalica – Nové Zámky B | 7:0 (kon.) | | | Trnava – Osmos Bratislava | 2:3 (po pr.) |
Michalovce – Dubnica | 6:1 (kon.) | | | Martin – Topoľčany | 4:7 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Humenné | 3:4 (kon.) |
SAPA Fehérvár – Znojmo | 4:6 (kon.) |
Plzeň – Pardubice | 11:1 (kon.) | | | Litvínov – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 6:1 (kon.) |
Hradec Králové – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 4:1 (kon.) |
Buffalo – Florida | 4:3 (kon.) | | | Philadelphia – Carolina | 3:5 (kon.) | | | Boston – Calgary | 6:4 (kon.) |
NY Islanders – Chicago | 3:2 (po pr.) | | | Montreal – Vancouver | 2:0 (kon.) | | | St. Louis – Washington | 5:2 (kon.) |
LA Kings – Tampa Bay | 2:6 (kon.) |
Čeljabinsk – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Čerepovec – HC Slovan | 2:0 (kon.) | | | D. Moskva – Jekaterinburg | 2:0 (kon.) |
Jaroslavľ – Riga | 2:1 (kon.) | | | Kazaň – Ufa | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – CSKA Moskva | 1:2 (po pr.) |
Dinamo Minsk – Petrohrad | 0:2 (kon.) |
Kladno – Přerov | 7:2 (kon.) | | | Slavia – Třinec | 3:2 (po pr.) | | | Mladá Boleslav – Zlín | 1:4 (kon.) |
Liberec – Vítkovice | 2:3 (po pr.) | | | Chomutov – Hradec Králové | 3:0 (kon.) | | | K. Vary – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Vsetín | 3:4 (po pr.) |
Kadaň – Havířov | 0:5 (kon.) |
koniec
HC Dinamo Minsk
0:2
(0:0, 0:0, 0:2)
SKA Petrohrad
54:44
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Teemu Pulkkinen – 2 min., vysoká hůl).
|
|
51:16
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Patrik Wiercioch – 2 min., sekání).
|
|
45:23
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Sergej Kosticyn – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
42:47
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nail Jakupov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:07
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Roman Rukavišnikov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
32:14
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vladislav Gavrikov – 2 min., hákování).
|
|
24:20
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Oleg Jevenko – 2 min., sekání).
|
|
22:00
|
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Arťom Zemčonok – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
17:11
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (David Booth – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
12:54
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Sergej Kosticyn – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
42. S. Plotnikov (Rundblad), 57. Prochorkin (Dacjuk, Chafizullin)
Rozhodca: Bondar, Gusev – Viljugin, Palej
Diváci: 15 086
Nepremenená penalta:
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Blum, Wiercioch, Lisovec, Chenkeľ, Gotovec, D. Osipov, Jevenko – A. Těreščenko, A. Kosticyn, Bujnickij – Pulkkinen, Booth, Q. Howden – Litvinov, Stepanov, S. Kosticyn – Kogaljov, Drozdov, Kitarov – A. Volkov.
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Hellberg (Šestorkin) – Rundblad, Gavrikov, Chafizullin, Zemčonok, Zub, Rukavišnikov, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Dergačov – Byvaľcev, Barabanov, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – Kablukov, Ketov, Ogirčuk – O. Li.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
SKA Petrohrad: Hellberg (Šestorkin) – Rundblad, Gavrikov, Chafizullin, Zemčonok, Zub, Rukavišnikov, Sjomin – Dacjuk, S. Plotnikov, Dergačov – Byvaľcev, Barabanov, Kuzmenko – Jakupov, Prochorkin, N. Gusev – Kablukov, Ketov, Ogirčuk – O. Li.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Bondar, Gusev – Viljugin, Palej
Diváci: 15 086
Martin Dvořák