Spišská N. Ves – Prešov 4:2 (kon.) | Skalica – Nové Zámky B 7:0 (kon.) | Trnava – Osmos Bratislava 2:3 (po pr.)
Michalovce – Dubnica 6:1 (kon.) | Martin – Topoľčany 4:7 (kon.) | Pov. Bystrica – Humenné 3:4 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
TSS GROUP Dubnica
Piatok 04.01.2019, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 34. kolo

Skončilo sa stretnutie medzi Michalovcami a Dubnicou víťazstvom domácich. Svoju dominanciu potvrdili v poslednej tretine tromi gólmi a upevnili si pozíciu lídra. Na konte majú už 87 bodov. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. V nedeľu 6.1. sa prihlásim zo súboja Humenné – Martin. Dovidenia, dočítania a dobrú noc. (19:40:41)

59:38
    Dukla má puk vo svojej moci. A nasleduje standing ovation.

58:55
    Tentoraz lietali iskry medzi Kolbom a Mikoláškom. Zaujímavé strety.

58:26
    Veľká šanca Chalupu! Pajpach si po strele sadol na ľad a posunul korčuľou bránu!

58:05
    Michalovce hrajú v plnom počte.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty do konca duelu.

57:50
    Nič v nej nedokázali vytvoriť.

57:35
    Posledná polminúta presilovky hostí.

56:47
    Príliš veľa manévrov si dovolil Cútt a takmer to nezvládol.

56:33
    Dukla drží súpera v strednom pásme.

56:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kolba – 2 min., nešportové správanie).

56:05
    Michalovce aj Dubnica hrajú s piatimi hráčmi.

56:05
    Niečo sa rieši na lavičke Dukly.

55:34
    Bojko si peknou kľučkou urobil miesto na strelu.

55:20
    Mimoriadne nervózne sú záverečné minúty duelu. Pritom o víťazovi je už dávno rozhodnuté.

55:18
    Švec si vzal do parády Hamráčka, ktorý po odpískaní poslal puk na Pajpacha!

55:09
    Súboj sa dohráva.

54:21
    Výkon Dukly graduje. Ten je podporený masívnym potleskom tribún.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Ivan Harčár

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 18. Róth (Linet), 19. Toma (Hamráček, Chalupa), 23. Chalupa, 41. Róth (Giľák), 46. Hančák (Cútt, Toma), 53. Toma (Cútt, Hamráček) – 11. Kristín (Švec)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Trenčan – Kurbatov, Kolba, Hančák, Novický, Hopkovič, Valečko, Korenko, Mesaroš – Dvurečensky, Piatak, Bojko – Giľák, Cútt, Gavrik – Safaraleyev, Linet, Róth – Chalupa, Toma, Hamráček.
    TSS GROUP Dubnica: Pajpach – Matejovič, E. Švec, Rehák, Lee, Hlaváček, Hohl, Kozačuk – Kokavec, Krajči, Kristín – Kútny, Lantoš, Macek – Mikolášek, Jakubík, Kanaet – Medek, Trenčan, Vakhrameyev.

Rozhodca: P. Korba – Riš, Pribula.

Diváci: 1571.