Hartberg – Rapid Viedeň 3:0 (kon.) | Linz – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Salzburg – Wacker 1:1 (kon.)
TSV Hartberg
3:0 (2:0)
Rapid Viedeň
cz Sobota 20.10.2018, 17:00 • Profertil Arena, Hartberg • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Jedenácté kolo rakouské ligy uvidí duel nováčka TSV Hartberg (9) s Rapidem Vídeň (7). Rozdíl v tabulce jsou tři body, přesto je favorit jasný a sice celek z hlavního města Rakouska..

Vzájemná utkání:

Rapid se s Hartbergem utkal zatím dvakrát a vždy jasně zvítězil jak v pohárovém 3:0 (2010) tak i v přípravném duelu 3:1 (2011).

Hartberg – Altach 2:1

TSV Hartberg: Swete – Blauensteiner, Huber, Siegl, Rasswalder (C) – Sittsam, Ljubic – Flecker, Rep, Kröpfl – Tadić.
    Náhradníci: Faist – Kainz, Rotter, Heil, Ilić, Sanogo, Schubert.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Bolingoli-Mbombo, Dibon, Sonnleitner, Potzmann – Schwab (C), Ljubičić – Alar, Knasmüllner, Murg – Pavlović.
    Náhradníci: Knoflach – Muldur, Barać, Thurnwald, Ivan, Martic, Guillemenot.

Rozhodčí: Muckenhammer.

Hartberg bude hrát v modrých dresech, Rapid Vídeň v bílozelených.

1

2
    Aktivita je na hostujících kopačkách.

3
    Hráč Rapidu si pomohl nedovoleným prostředkem k zastavení soupeře.

5
    Nyní to přehnal s důrazem hráč TSV Hartberg.

7
    Tempo hry nadále udávají hráči v zelenobílých dresech.

8
    Útočná akce TSV Hartberg je zastavena odmávaným ofsajdem.

9
    Rohový kop pro domácí celek.

9
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Po rohovém kopu se prosazuje novic v dresu domácích FLORIAN SITTSAM, když ho přesně našel Florian Flecker – 1:0!
    9. Florian SITTSAM - 1:0

10
    Hned první střela na branku skončila za Strebingerovými zády.

11
    Ljubic si pomohl v souboji faulem.

12
    Akce Hartbergu zastavena jen za cenu faulu.

13
    Druhá střela domácího celku již za zády Strebingera neskončila a ten si tak připisuje úspěšný zákrok.

14
    Michael Huber včas odehrál míč na rohový kop pro Rapid Vídeń.

16
    Hartberg po vstřelené brance hodně ožil a srovnává hru i držení míče.

18
    Domácí kombinace byla vylepšena přesným centrem Ivana Ljubice na něž si včasně naběhl mezi dva obránce DARIO TADIČ nedal brankáři šanci a zvyšuje na 2:0!
    18. Dario TADIĆ - 2:0

20
    Centr Rapidu z pravé strany hřiště končí až za postranní čárou.

22
    Ljubičičův pokus o centr byl zablokován na rohový kop.

23
    Domácí brankář Swete si zakončení ramenem hráče Rapidu Vídeň pohlídal na brankové čáře.

25
    V hledišti mají převahu fanoušci Rapidu Vídeň, na hřišti zase fotbalisté TSV Hartberg.

26
    Kontr Hartbergu čtyři na tři zkazil špatnou finální přihrávkou Tadič.

27
    Rohový kop pro Rapid Vídeň.

28
    Velká skrumáž před brankou Hartbergu končí čtvrtým odkopem jenž zamířil mimo pokutové území do bezpečí.
    28. Blauensteinerovi se koncovka nepovedla dle představ!

28
    K odraženému míči se dostal Michael Blaunsteiner, který sice prostřelil "jesličkami" bránícího obránce, ale míč minul těsně vzdálenější tyč.

29
    Střela hostí byla zablokována pozorným obráncem.

30
    Nákop modrých končí pouze u brankáře Strebingera.

31
    Dva hráči Rapidu se nepříjemně srazili na hranici pokutového území.

32
    Po ošetření hráče Rapidu hra pokračuje dále.

33
    Pokud už se hosté dostanou ke střele vše končí zatím u brankáře Sweteho.

35
    A opět bere Swete míč do své moci.

36
    Hráči Hartbergu si hromadně nepohlídali své ofsajdové postavení.

37
    Z velkého úhlu rovnou z voleje pravačkou to zkusil Flecker, ale na Strebingera si nyní nepřišel.

38
    Rapid dnes nemá zatím mnoho možností jak se gólově prosadit, o poločasové přestávce to bude chtít nějakou změnu v sestavě.

40
    Centr z levé strany byl pohotovým obráncem na další rohový kop pro Rapid Vídeň.

41
    Centr Murga sice našel přesně Pavloviče, ale jednalo se o nahrávku do ofsajdu.

42
    Střela Floriana Sittsama tentokráte nemířila mezi tři tyče.

43
    Bolingoli – Mbombo ukázkově podskočil jednoduchý centr, k míči se dostal Tadič a pod tlakem dvou vracejících se hráčů Rapidu slabě zakončil.

45
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

45+1
    Rapid jakoby rezignovala čeká na přestávku, hrají pouze hráči Hartbergu.

45+2

No a jak se tak občas stává tak i dnes zřejmě uvidíme překvapení, Hartberg vlétl úspěšně na Rapid a brzy vedl 2:0 po brankách Sittsama a Tadiče a to další šance nevyužil. Rapid odehrál první půli vyloženě špatně. Druhý poločas bude zahájen cca v 18:03 hodin.

46

46
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Andrei Ivan.

47
    Přihrávka perfektní, ale koncovka kapitána Schwaba ze střední vzdálenosti byla strašidelná.

48
    Ljubičič a zejména Bolingoli – Mbombo se diví, ale druhý jmenovaný si dle sudího pomohl faulem.

49
    Potzmann se s tím nemazal a poslal soupeře k zemi.

51
    Hartberg logicky hraje opatrně bez jakéhokoliv rizika v obraně.

53
    Florian Flecker neudržel míč na hrací ploše.

54
    Ivan Ljubič předvedl ukázkový zápasnický chvat a to se bez žluté karty neobejde.

55
    Žlutou kartu dostává Ivan Ljubic (TSV Hartberg).

56
    Rohový kop pro Rapid Vídeń.

58
    Přečíslení domácích nebylo ideálně zakončeno, ale je to alespoň rohový kop.

59
    Bomba Kröpfla byla sražena obráncem na další rohový kop.

60
    Hlavička domácího hráče mířila nad branku Strebingera.

61
    Útok Rapidu byl zastaven pro ofsajdové postavení.

62
    Další roh pro družstvo TSV Hartberg.

63
    Míč zachytil brankář Strebinger.

64
    Útok Hartbergu u postranní čáry zastaven a míč míří na další rohový kop do zámezí.

65
    Andrei Ivan nezpracoval ideálně míč a ten mu utíká do autu.

65
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Dario Tadić, přichází Zakaria Sanogo.

65
    Střídající Sanogo převzal míč možná v ofsajdové pozici, ale utekl všem po levé postranní čáře, přesně nahrál po zemi před branku Rapidu a FLORIAN FLECKER tak mohl snadno přidat svou druhou dnešní branku – 3:0!
    65. Florian FLECKER - 3:0

67
    Sanogo nyní neuspěl v souboji jeden proti jednomu.

68
    Pokud domácí hráči zvládnou posledních dvacet minut bude dnes večer v Hartbergu a okolí velmi veselo.

70
    Akce Rapidu opět končí pouze u brankáře Sweteho.

71
    Koncovka hráče Rapidu dopadla více než mizerně.

72
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Andrija Pavlović, přichází Manuel Thurnwald.

73
    Sanogo perfektně přenesl hru na druhou stranu hřiště, z nadějného brejku nic nebylo, protože u míče byl první brankář Strebinger.

75
    Stefan Schwab předvedl ošklivý skluz.

76
    Žlutou kartu dostává Stefan Schwab (SK Rapid Vídeň).

77
    Hráči Hartbergu snad už ani nechtějí vstřelit další branku.

78
    Sanogo perfektně prošel přes dva obránce, razantně vystřelil k tyči a Strebinger měl co dělat, aby míč vyrazil na rohový kop.

80
    Domácí celek chystá další střídání.

81
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Christoph Kröpfl, přichází Christian Ilić.

82

83
    Největší šance Rapidu, kdy Ivan po rohovém kopu těsně přestřelil branku Hartbergu!

85
    Dýmovnice od hostujících fandů ztěžují videtelnost na hřišti.

87
    Přesto Swete za pomoci obránců velmi dobře zasáhl a míč byl nakonec odkopnut do bezpečí obráncem Hartbergu.

88
    Domácí hráč nebyl faulován dopředu může Rapid.

89
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Rajko Rep, přichází Thomas Rotter.

90
    Za potlesku tribun Hartberg dohrává utkání stylem baga.

90

90+1
    Ljubiče v tutové pozici skvěle vychytal Strebinger a míč putuje na další rohový kop!

90+2
    Hráči Rapidu čekají na ukončení zápasu.

90+3

Překvapivě, ale naprosto zaslouženě TSV Hartberg poráží favorizovaný Rapid Vídeň 3:0! Hezký večer všem fanouškům onlajnů.

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:10. (18:53:56)