Hartberg – Rapid Viedeň 3:0 (kon.) | Linz – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Salzburg – Wacker 1:1 (kon.)
TSV Hartberg
3:0 (2:0)
Rapid Viedeň
cz Sobota 20.10.2018, 17:00 • Profertil Arena, Hartberg • Rakúska Bundesliga • 11. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 5:8. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:10. (18:53:56)

Překvapivě, ale naprosto zaslouženě TSV Hartberg poráží favorizovaný Rapid Vídeň 3:0! Hezký večer všem fanouškům onlajnů.

90+3

90+2
    Hráči Rapidu čekají na ukončení zápasu.

90+1
    Ljubiče v tutové pozici skvěle vychytal Strebinger a míč putuje na další rohový kop!

90
    Rozhodčí nastaví 2 minuty!

90
    Za potlesku tribun Hartberg dohrává utkání stylem baga.

89
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Rajko Rep, přichází Thomas Rotter.

88
    Domácí hráč nebyl faulován dopředu může Rapid.

87
    Přesto Swete za pomoci obránců velmi dobře zasáhl a míč byl nakonec odkopnut do bezpečí obráncem Hartbergu.

85
    Dýmovnice od hostujících fandů ztěžují videtelnost na hřišti.

83
    Největší šance Rapidu, kdy Ivan po rohovém kopu těsně přestřelil branku Hartbergu!

82
    Rohový kop pro Rapid Vídeň.

81
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Christoph Kröpfl, přichází Christian Ilić.

80
    Domácí celek chystá další střídání.

78
    Sanogo perfektně prošel přes dva obránce, razantně vystřelil k tyči a Strebinger měl co dělat, aby míč vyrazil na rohový kop.

77
    Hráči Hartbergu snad už ani nechtějí vstřelit další branku.

76
    Žlutou kartu dostává Stefan Schwab (SK Rapid Vídeň).

75
    Stefan Schwab předvedl ošklivý skluz.

73
    Sanogo perfektně přenesl hru na druhou stranu hřiště, z nadějného brejku nic nebylo, protože u míče byl první brankář Strebinger.

72
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Andrija Pavlović, přichází Manuel Thurnwald.

71
    Koncovka hráče Rapidu dopadla více než mizerně.

70
    Akce Rapidu opět končí pouze u brankáře Sweteho.

68
    Pokud domácí hráči zvládnou posledních dvacet minut bude dnes večer v Hartbergu a okolí velmi veselo.

67
    Sanogo nyní neuspěl v souboji jeden proti jednomu.
    65. Florian FLECKER - 3:0

65
    Hartberg právě vstřelil branku!
    Střídající Sanogo převzal míč možná v ofsajdové pozici, ale utekl všem po levé postranní čáře, přesně nahrál po zemi před branku Rapidu a FLORIAN FLECKER tak mohl snadno přidat svou druhou dnešní branku – 3:0!

65
    Střídání v týmu TSV Hartberg: ze hřiště odchází Dario Tadić, přichází Zakaria Sanogo.

65
    Andrei Ivan nezpracoval ideálně míč a ten mu utíká do autu.

64
    Útok Hartbergu u postranní čáry zastaven a míč míří na další rohový kop do zámezí.

63
    Míč zachytil brankář Strebinger.

62
    Další roh pro družstvo TSV Hartberg.

61
    Útok Rapidu byl zastaven pro ofsajdové postavení.

60
    Hlavička domácího hráče mířila nad branku Strebingera.

59
    Bomba Kröpfla byla sražena obráncem na další rohový kop.

58
    Přečíslení domácích nebylo ideálně zakončeno, ale je to alespoň rohový kop.

56
    Rohový kop pro Rapid Vídeń.

55
    Žlutou kartu dostává Ivan Ljubic (TSV Hartberg).

54
    Ivan Ljubič předvedl ukázkový zápasnický chvat a to se bez žluté karty neobejde.

53
    Florian Flecker neudržel míč na hrací ploše.

51
    Hartberg logicky hraje opatrně bez jakéhokoliv rizika v obraně.

49
    Potzmann se s tím nemazal a poslal soupeře k zemi.

48
    Ljubičič a zejména Bolingoli – Mbombo se diví, ale druhý jmenovaný si dle sudího pomohl faulem.

47
    Přihrávka perfektní, ale koncovka kapitána Schwaba ze střední vzdálenosti byla strašidelná.

46
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Andrei Ivan.

46

No a jak se tak občas stává tak i dnes zřejmě uvidíme překvapení, Hartberg vlétl úspěšně na Rapid a brzy vedl 2:0 po brankách Sittsama a Tadiče a to další šance nevyužil. Rapid odehrál první půli vyloženě špatně. Druhý poločas bude zahájen cca v 18:03 hodin.

45+2

45+1
    Rapid jakoby rezignovala čeká na přestávku, hrají pouze hráči Hartbergu.

45

43
    Bolingoli – Mbombo ukázkově podskočil jednoduchý centr, k míči se dostal Tadič a pod tlakem dvou vracejících se hráčů Rapidu slabě zakončil.

42
    Střela Floriana Sittsama tentokráte nemířila mezi tři tyče.

41
    Centr Murga sice našel přesně Pavloviče, ale jednalo se o nahrávku do ofsajdu.

40
    Centr z levé strany byl pohotovým obráncem na další rohový kop pro Rapid Vídeň.

38
    Rapid dnes nemá zatím mnoho možností jak se gólově prosadit, o poločasové přestávce to bude chtít nějakou změnu v sestavě.

37
    Z velkého úhlu rovnou z voleje pravačkou to zkusil Flecker, ale na Strebingera si nyní nepřišel.

36
    Hráči Hartbergu si hromadně nepohlídali své ofsajdové postavení.

35
    A opět bere Swete míč do své moci.

33
    Pokud už se hosté dostanou ke střele vše končí zatím u brankáře Sweteho.

32
    Po ošetření hráče Rapidu hra pokračuje dále.

31
    Dva hráči Rapidu se nepříjemně srazili na hranici pokutového území.

30
    Nákop modrých končí pouze u brankáře Strebingera.

29
    Střela hostí byla zablokována pozorným obráncem.

28
    K odraženému míči se dostal Michael Blaunsteiner, který sice prostřelil "jesličkami" bránícího obránce, ale míč minul těsně vzdálenější tyč.
    28. Blauensteinerovi se koncovka nepovedla dle představ!

28
    Velká skrumáž před brankou Hartbergu končí čtvrtým odkopem jenž zamířil mimo pokutové území do bezpečí.

27

26
    Kontr Hartbergu čtyři na tři zkazil špatnou finální přihrávkou Tadič.

25
    V hledišti mají převahu fanoušci Rapidu Vídeň, na hřišti zase fotbalisté TSV Hartberg.

23
    Domácí brankář Swete si zakončení ramenem hráče Rapidu Vídeň pohlídal na brankové čáře.

22
    Ljubičičův pokus o centr byl zablokován na rohový kop.

20
    Centr Rapidu z pravé strany hřiště končí až za postranní čárou.
    18. Dario TADIĆ - 2:0

18
    Domácí kombinace byla vylepšena přesným centrem Ivana Ljubice na něž si včasně naběhl mezi dva obránce DARIO TADIČ nedal brankáři šanci a zvyšuje na 2:0!

16
    Hartberg po vstřelené brance hodně ožil a srovnává hru i držení míče.

14
    Michael Huber včas odehrál míč na rohový kop pro Rapid Vídeń.

13
    Druhá střela domácího celku již za zády Strebingera neskončila a ten si tak připisuje úspěšný zákrok.

12
    Akce Hartbergu zastavena jen za cenu faulu.

11
    Ljubic si pomohl v souboji faulem.

10
    Hned první střela na branku skončila za Strebingerovými zády.
    9. Florian SITTSAM - 1:0

9
    Po rohovém kopu se prosazuje novic v dresu domácích FLORIAN SITTSAM, když ho přesně našel Florian Flecker – 1:0!

9
    Rohový kop pro domácí celek.

8
    Útočná akce TSV Hartberg je zastavena odmávaným ofsajdem.

7
    Tempo hry nadále udávají hráči v zelenobílých dresech.

5
    Nyní to přehnal s důrazem hráč TSV Hartberg.

3
    Hráč Rapidu si pomohl nedovoleným prostředkem k zastavení soupeře.

2
    Aktivita je na hostujících kopačkách.

1

Hartberg bude hrát v modrých dresech, Rapid Vídeň v bílozelených.

TSV Hartberg: Swete – Blauensteiner, Huber, Siegl, Rasswalder (C) – Sittsam, Ljubic – Flecker, Rep, Kröpfl – Tadić.
    Náhradníci: Faist – Kainz, Rotter, Heil, Ilić, Sanogo, Schubert.

SK Rapid Vídeň: Strebinger – Bolingoli-Mbombo, Dibon, Sonnleitner, Potzmann – Schwab (C), Ljubičić – Alar, Knasmüllner, Murg – Pavlović.
    Náhradníci: Knoflach – Muldur, Barać, Thurnwald, Ivan, Martic, Guillemenot.

Salzburg – Rapid Vídeň 2:1

Jedenácté kolo rakouské ligy uvidí duel nováčka TSV Hartberg (9) s Rapidem Vídeň (7). Rozdíl v tabulce jsou tři body, přesto je favorit jasný a sice celek z hlavního města Rakouska..

Vzájemná utkání:

Rapid se s Hartbergem utkal zatím dvakrát a vždy jasně zvítězil jak v pohárovém 3:0 (2010) tak i v přípravném duelu 3:1 (2011).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.