Lille – Guingamp 3:0 (kon.) | Bordeaux – Monaco 2:1 (kon.) | Marseille – Rennes 2:2 (kon.)
Girondins Bordeaux
2:1 (0:0)
AS Monaco
cz Nedeľa 26.08.2018, 17:00 • Stade Matmut-Atlantique, Bordeaux • Ligue 1 Uber Eats • 3. kolo
    90+2. François KAMANO - 2:1

90+2
    Bordeaux právě vstřelilo branku!
    Domácí se přeci jen dočkali a v nastavené druhé minutě strhávají vedení na svou stranu. Krásné přenechání míče od Sankharého poslal mezi tři tyče FRANÇOIS KAMANO – 2:1. Asistence: Younousse Sankharé.
    63. Pietro PELLEGRI - 1:1

63
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Čtyři minuty stačily PIETROVI PELLEGRIMU, který vystřídal Traorého a hned je z toho vyrovnání. Teprve sedmnáctiletý talent Monaca obehrál Julese Koundého a poté z levé strany nádherně přehodil domácího brankáře a míč poslal k protější tyči – 1:1.
    48. François KAMANO - 1:0

48
    Na značku pokutového kopu si míč postavil FRANÇOIS KAMANO a poté nekompromisní střelou umístil balon k pravé tyči – 1:0. Brankář hostů šel na opačnou stranu a byl tak bez jakékoli šance míč chytit.