Kanada – J. Kórea 7:0 (kon.) | USA – Taliansko 10:1 (kon.)
USA
10:1 (5:0, 3:0, 2:1)
Taliansko
cz Štvrtok 15.03.2018, 12:00 • Gangneung Hockey Centre • Paralympiáda - sledge • Semifinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

USA: Cash (Lee) – Caroon, Landeros, Roybal, Misiewicz, McKee – Hanning, Pauls, Wallace, Farmer, Page – Dodson, McDermott, Grobe.

Itálie: Stillitano (Araudo) – Rosa, Cavaliere, Winkler, Kalegaris, Kafmann – Macri, Larch, Antochi, Depaoli, Corvino – Balossetti, Radice, Andreoni.

Rozhodčí: Kevin Webinger..

00:01

03:23
    Spojené státy právě vstřelily branku!
    Autorem branky je NOAH GROVE. Asistence: Nikko Landeros.

03:58
    Autorem branky je JOSHUA MISIEWICZ. Asistence: Josh Pauls.

04:09
    Autorem branky je BRODY ROYBAL. Asistence: Josh Pauls a Joshua Misiewicz.

04:09
    Itálie si bere oddechový čas.

06:05
    USA v zápase zatím jasné dominují, tři branky během necelé minuty to jasně potvrzují.

07:20
    Američané mají stále puk pod kontrolou v útočném pásmu.

08:56
    Vyloučení v týmu Itálie (Cavaliere – 2 min, Téčko).

09:33
    Vyloučení v týmu USA (Misiewicz – 2 min, nedovolené bránění).

11:02
    Vyloučení v týmu Itálie (Macri – 2 min, Téčko).

13:22
    Vyloučení v týmu Itálie (Antochi – 2 min, faul loktem).

13:50
    Autorem branky je NIKKO LANDEROS. Bez asistence.

14:56
    Autorem branky je LUKE MCDERMOTT. Asistence: Noah Grove.

15:00

V první třetině byla k vidění jasná dominance favorita z USA, který díky pěti gólům vstoupí do druhého dějství za stavu 5:0.

Střely na bránu: 14 – 2.

15:01

15:01
    Střídání v týmu USA: ze hřiště odchází Steve Cash, přichází Jen Lee.

15:01
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Gabriele Araudo, přichází Santino Stillitano.

15:01

21:30
    Italům se daří úspěšně bránit, do šancí se jim ale dostat nedaří.

22:00
    Vyloučení v týmu Itálie (Kalegaris – 2 min, vražení na hrazení).

22:52
    Autorem branky je BRODY ROYBAL. Asistence: Joshua Misiewicz.

23:35
    Autorem branky je NIKKO LANDEROS. Asistence: Tyler Carron a Declan Farmer.

24:02
    Vyloučení v týmu Itálie (Winkler – 2 min, hákování).

26:10
    Italům se podařilo úspěšně přečkat oslabení, stále však prohrávají rozdílem sedmi branek.

27:44
    Autorem branky je DECLAN FARMER. Asistence: Adam Page a Josh Pauls.

30:00

Vyloučení v týmu USA (Carron – 2 min, hrubost + 10 min., hrubost).

Americký Carron byl vyloučen po konci druhé třetiny, když hned po klaksonu tvrdě naboural do italského protihráče.

Italskému celku se dařilo poměrně dlouho ve druhé třetině neinkasovat, po osmi minutách ale nakonec Stillitano přeci jen kapituloval. Do konce dějství poté inkasoval ještě dvakrát, stav utkání je tedy 8:0.

30:01

33:32
    Autorem branky je KEVIN MCKEE. Asistence: Noah Grove a Adam Page.

36:32
    Vyloučení v týmu USA (Misiewicz – 2 min, faul loktem).

38:30
    Itálie právě vstřelila branku!
    Autorem branky je VALERIO CORVINO. Asistence: Christoph Depaoli.

38:40
    Italové se přeci jen dočkali symbolického gólu, když dokázali překonat amerického brankáře v přesilové hře.

41:32

42:03
    Autorem branky je NIKKO LANDEROS. Asistence: Brody Roybal a Billy Hanning.

44:24
    Vyloučení v týmu Itálie (Antochi – 2 min, nedovolené bránění).

Druhé semifinále je u konce a my známe soupeře pro Kanadu ve finále celého turnaje. Je jím celek USA, jenž porazil Itálii suverénně 10:1 a jasně si tak zajistil vstupenku na boj o nejcennější kov. (14:05:43)

Daniel Juráš

Góly a asistencie: 4. Grove (Landeros), 4. Misiewicz (Pauls), 5. Roybal (Pauls, Misiewicz), 14. Landeros, 15. McDermott (Grove), 23. Roybal (Misiewicz), 24. Landeros (Carron, Farmer), 28. Farmer (Page, Pauls), 34. McKee (Grove, Page), 43. Landeros (Roybal, Hanning) – 39. Corvino (Depaoli)

Taliansko: Stillitano (Araudo) – Rosa, Cavaliere, Winkler, Kalegaris, Kafmann – Macri, Larch, Antochi, Depaoli, Corvino – Balossetti, Radice, Andreoni.

Rozhodca: Kevin Webinger.