Sparta Praha – Pardubice 6:4 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Jihlava 4:3 (po pr.)
Slavia – Kometa Brno 4:2 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 4:6 (kon.) | Třinec – Zlín 4:6 (kon.)
Č. Budějovice – Vítkovice 10:4 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
4:3 (2:0, 0:1, 1:2 - 1:0)
HC Plzeň 1929
cz Štvrtok 15.03.2018, 16:00 • Svijanská aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 9. kolo

To je ode mě pro dnešek ze Svijanské arény vše. Já se s Vámi loučí a někdy příště u Onlajnů napočtenou. (18:13:35)

Plzeň svou šanci nevyužila a tak Tygři trestají. Liberec si tedy připisuje výhru proti silnému soupeři a nadále bojuje o play-off.

64:48
    Liberec právě vstřelil branku!

A je rozhodnuto. Obraně hostů ujel Burda, který dlouhou kličkou do beckhandu překonal beton Koláře a přisuzuje druhý bod Liberci. Asistence: Jiří Průžek

63:53
    Roubal je sám na Žadlíka, ale klička do beckhandu mu utekla.

61:58
    Oba týmy hrají velmi zodpovědně a gólmani neměli zatím žádnou práci.

60:19
    U puku jsou domácí a snaží se kombinovat.

60:01

Máme za sebou 60 minut ve kterých dokázali oba týmy vstřelit po třech brankách. Nejprve na 3:1 zvyšoval domácí Chrtek, jenže plzeňští přidali a odměnou jim byly dvě branky. V 54. minutě srovnával Pour a poslal zápas do prodloužení.

60:00

59:50
    Burda se ocitl sám v prostoru mezikruží, ale branku trestuhodně minul.

Oddechový čas pro hosty.

58:40
    Starostovo nahození od modré tečoval Chrtek a puk jen těsně prosvištěl vedle tyče.

57:25
    Domácí si během přesilovky moc šancí nevytvořili. Snaha o kombinaci ke gólovkám bohužel nevedla.

56:48

54:44
    Zbytečné vyloučení Plzně. Váchal (PLM) si jde odpočinout za zdržování hry.

53:30
    Plzeň právě vstřelila branku!

A je vyrovnáno!! Puk se odrazil od mantinelu k volnému JAKUBU POUROVI, který z levého kruhu podstřelil mezi betony Žadlíka. Asistence: Petr Eret, David Kvasnička

51:37
    Střela hostů ztečována do ochranné sítě a vhazuje se před Žajdlíkem.

50:27
    Tygři si vědomi svého náskoku brání střední pásmo a hrají na protiútoky.

Jonáš Jech

Góly a asistencie: 5. Průžek (Kunst, Hrabík), 16. Chrtek, 42. Chrtek (Nezbeda, Bednář), 65. Burda (Průžek) – 39. Chalupa, 48. Chalupa (Rubner), 54. Pour (Eret, Kvasnička)

Bílí Tygři Liberec: Žajdlík (Polášek) – Hanousek, Bednář, Krejsa, Turský, Benák, Kunst, Starosta – Rychlovský, Holenda, Šír, Průžek, Piroutek, Wiencek, Nezbeda (C), Jursa, Burda, Teplý, Hrabík, Chrtek
    HC Plzeň 1929: Kolář (R. Červenka) – Kvasnička, Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Kaňák, Sysel – Chalupa, Reitspies, M. Červenka, Hanzlík, Pour, J. Roubal, Kovařík, Kokoška, Vracovský, Eret, D. Roubal, Rubner

Rozhodca: Pilný – Lučan, Maštalíř