Toronto – Dallas 6:5 (2:0 po s.n.) | NY Rangers – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Edmonton – San Jose 3:4 (po pr.)
Vegas – NJ Devils 3:8 (kon.) | Anaheim – Vancouver 3:0 (kon.)
Edmonton Oilers
3:4 (1:1, 1:1, 1:1 - 0:1)
San Jose Sharks
cz Štvrtok 15.03.2018, 02:30 • Rogers Place, Edmonton • NHL

49:38
    Je tu navíc šance v přesilovce pro hosty. Zack Kassian dostává dvě minuty za sekání a bude si muset odsedět trest za katrem.

39:11
    Před druhou sirénou ještě jedno vyloučení. Početní výhodu si zahrají Sharks, protože Pontus Aberg vyfasoval dvě minuty za sekání. Šance pro hosty jít dnes poprvé do vedení.

31:10
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Hostující Timo Meier inkasuje od rozhodčích dvě minuty za vysokou hůl. Dnes poprvé budeme sledovat hru čtyři na čtyři.

29:43
    Tak přeci jen tu máme první vyloučení. Hned čtyři minuty za faul vysokou holí dostává domácí hokejista Drake Caggiula. A to je samozřejmě velká šance pro San Jose.

Martin Schwarz

Góly a asistencie: 3. Caggiula (Kassian, Khaira), 28. Klefbom (McDavid, Åberg), 42. Nugent-Hopkins (Klefbom, McDavid) – 9. Hertl (Couture, Bødker), 31. Couture (Burns, Pavelski), 50. Dillon (Bødker), 63. Hertl (Couture)

Edmonton Oilers: Montoya (Talbot) – Nurse, A. Larsson, Klefbom, Bear, Sekera, Russell – Nugent-Hopkins, McDavid (C), Åberg – Lucic, Draisaitl, Cammalleri – Pakarinen, R. Strome, Puljujärvi – Caggiula, Khaira, Kassian.
    San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, DeMelo – E. Kane, Pavelski (C), Donskoi – Hertl, Couture, Bødker – Meier, Tierney, Labanc – M. Karlsson, Fehr, Sörensen.

Rozhodca: Chmielewski, Walsh – Murphy, Mach

Diváci: 18 347