Inter Bratislava – MFK Zvolen 3:1 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 3:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
Skalica – Bardejov 1:0 (kon.)
FK Inter Bratislava
3:1 (1:0)
MFK Zvolen
Sobota 16.09.2017, 16:00 • FK Stupava • MONACObet liga

83
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Šulc, prichádza Klooster.

67
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Prekop, prichádza Bezák.

65
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Jackuliak, prichádza Moravčík.

65
    FK Inter Bratislava dáva gól! V druhom polčase sa začala gólová naháňačka, ktorá neutícha ani v záverečnej polhodine. Inter odskakuje súperovi už druhýkrát na rozdiel dvoch gólov! ERIK PREKOP navrátil Interu pôvodný náskok.

62
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Fedor, prichádza Mance.

59
    MFK Zvolen dáva gól! Netrvalo to dlho a náskok Interu sa opäť zmenšil na minimálnu hodnotu. Zvolen po rýchlej akcii strieľa kontaktný gól, po necelej hodine hry to začína konečne naberať na obrátkach. TOMÁŠ MIKINIČ vrátil svoj tím späť do hry o body.

58
    Žltú kartu dostáva Kotora (MFK Zvolen).

56
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Makela, prichádza Bojda.

53
    FK Inter Bratislava dáva gól! Náskok domácich je razom dvojgólový! Inter skóruje aj v druhom polčase a vyzerá to tak, že tri body zostanú doma. Jenčo inkasuje po presnej strele PATRIKA FEDORA.

46
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Slovák, prichádza Sombat.

12
    FK Inter Bratislava dáva gól! Úvodný tlak nováčika sa skončil gólom! Inter skóruje ešte v prvej štvrťhodine duelu, Zvolen sa musí rýchlo spamätať. MÁRIO BALDOVSKÝ nadviazal na svoju dobrú formu z uplynulých zápasov a skóruje aj vo ôsmom kole!

7
    Žltú kartu dostáva Jackuliak (MFK Zvolen).

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Inter Bratislava. Viac informácií tu.

Góly: 12. Baldovský, 53. Fedor, 65. Prekop – 59. Mikinič

Karty:   7. Jackuliak (ZVO), 58. Kotora (ZVO)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:1.
    FK Inter Bratislava: Strelčík – Tóth, Štrba, Petráš (C), Špak – Osmani, Baldovský, Kochan – Prekop,Šulc, Fedor
    Náhradníci: Kaman, Vi. Tóth, Vaculík, Bezák, Klooster, Mance, Kollár

MFK Zvolen: Jenčo – Mikinič, Lazarus, Dubeň, Kotora (C), Jackuliak, Slovák, Lupčo, Kmeť, Makela, Hrebík
    Náhradníci: Sombat, Deket, Bojda, Moravčík, Včelka, Mádel, Gábriš

Rozhodca: Erik Gemzický – Peter Bednár, Peter Ličko