Inter Bratislava – MFK Zvolen 3:1 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 3:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
Skalica – Bardejov 1:0 (kon.)
FK Inter Bratislava
3:1 (1:0)
MFK Zvolen
Sobota 16.09.2017, 16:00 • FK Stupava • MONACObet liga

Inter vyhráva aj tento duel na domácej pôde, keď vyhral nad Zvolenom 3:1. Nováčik súťaže na svojom trávniku zostáva neprekonaný, v tabuľke navyše preskakuje svojho dnešného súpera. (18:00:33)

Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:1.

90+2

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Vstúpili sme do záverečnej minúty riadnej hracej doby, vhadzuje Zvolen na úrovni šestnástky súpera.

89
    Teraz to však nováčik druhej ligy nezorganizoval najlepšie, hostia získali loptu a rýchlo prešli do útoku. Bleskový brejk, našťastie pre Inter, skončil vedľa brány.

88
    Zblokovaná strela Interu, siedmy roh domácich.

87
    Dnešné stretnutie sleduje 402 divákov.

86
    Domáci získali loptu a postupne sa presúvajú k bráne svojho protivníka.

85
    Roh zahraný na istotu, Zvolen nemal najmenšiu šancu dostať sa do brejkovej situácie.

84
    Šiesty rohový kop pre Inter, domáci si tri body do tabuľky už nenechajú ujsť.

83
    Striedanie v tíme FK Inter Bratislava: z ihriska odchádza Šulc, prichádza Klooster.

82
    Domáci natiahli ďalšie sekundy a preverili Jenča ďalšou strelou.

81
    Piaty rohový kop v zápase pre Inter, čas plynie pre hostí veľmi rýchlo.

79
    Rýchly protiútok hosťom nevyšiel, moment prekvapenia je premrhaný.

78
    Hlavný arbiter stretnutia tento pokyn konečne vydal, v útoku už domáci Inter.

78
    Ošetrovanie trvá aj vyše minútu po páde hráča, stále čakáme na pokyn, ktorý by umožnil pokračovať v hre.

76
    Po rohovom kope došlo k stretu viacerých hráčov, jeden z nich zostáva na zemi a bude sa ošetrovať.

75
    Futbalisti Zvolena ale nezaháľajú a po tečovanej strele zahrávajú rohový kop aj oni.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Inter Bratislava. Viac informácií tu.

Góly: 12. Baldovský, 53. Fedor, 65. Prekop – 59. Mikinič

Karty:   7. Jackuliak (ZVO), 58. Kotora (ZVO)

FK Inter Bratislava: Strelčík – Tóth, Štrba, Petráš (C), Špak – Osmani, Baldovský, Kochan – Prekop,Šulc, Fedor
    Náhradníci: Kaman, Vi. Tóth, Vaculík, Bezák, Klooster, Mance, Kollár

MFK Zvolen: Jenčo – Mikinič, Lazarus, Dubeň, Kotora (C), Jackuliak, Slovák, Lupčo, Kmeť, Makela, Hrebík
    Náhradníci: Sombat, Deket, Bojda, Moravčík, Včelka, Mádel, Gábriš

Rozhodca: Erik Gemzický – Peter Bednár, Peter Ličko