Inter Bratislava – MFK Zvolen 3:1 (kon.) | KFC Komárno – Pohronie 3:3 (kon.) | Nové Mesto n/V – L. Mikuláš 1:0 (kon.)
Skalica – Bardejov 1:0 (kon.)
KFC Komárno
3:3 (2:1)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 16.09.2017, 16:00 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga

Po divokej prestrelke sa body v Komárne delia. Domáci dohrávali bez vylúčeného Hovsepyana, nakoniec aj tak získali aspoň bod. Za hostí sa dvomi gólmi zaskvel Blahút, na konečných 3:3 vyrovnal Frimmel. Zaujímavosťou taktiež je, že v zápase bolo udelených až desať žltých kariet. (18:16:26)

90+4

90+2
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Bilyk, prichádza Sekulić.

90+1
    Žltú kartu dostáva Huszty (KFC Komárno).
    Žltú kartu dostáva Sekulić (KFC Komárno).

87
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Frimmel, prichádza Pavúk.

87
    Žltú kartu dostáva Nurković (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

85
    Dnešné stretnutie sleduje 328 divákov.

83
    Pohronie dalo gól!
    MAREK FRIMMEL iba niekoľko minút pred koncom vyrovnáva na 3:3. Skončí sa tento zápas remízou?

77
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Moďoroši, prichádza Kele.

77
    Žltú kartu dostáva Janček (KFC Komárno).

74
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Lipták.

67
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Matić, prichádza Huszty.

65
    KFC Komárno dáva gól! Približne dvadsať minút pred koncom sa Komárno dostáva späť na koňa, záver zápasu indikuje dokonalú zápletku. VAHAGN MILITOSYAN skóruje aj v tomto zápase, Komárno vyhráva aj napriek tomu, že hrá iba v desiatich mužoch!

59
    Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Hovsepyan (KFC Komárno).

51
    Druhý gól toho istého hráča hostí, PATRIK BLAHÚT ťahá svoj tím za bodovým ziskom z Komárna. .

46
    Žltú kartu dostáva Paraj (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

46

45+1

44
    Žltú kartu dostáva Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím KFC Komárno. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa. Viac informácií tu.

Góly: 34. Kuruc, 36. Matić, 65. Militosyan – 22. Blahút, 51. Blahút, 83. Frimmel

Karty:   15. Hovsepyan (KFK), 44. Militosyan (KFK), 77. Janček (KFK), 90+1. Huszty (KFK), 90+1. Sekulić (KFK) – 17. Pittner (POH), 44. Nosko (POH), 46. Paraj (POH), 87. Nurković (POH)   59. Hovsepyan (KFK)

KFC Komárno: Kosťukevič – Morócz, Podlucký (C), Špak, Janček, Moďoroši, Kuruc, Bilyk, Matić, Hovsepyan, Militosyan
    Náhradníci: Kele, Sekulić, Rahman, Rodrigues, Huszty, Kováč, Tomaš

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Urminský – Nosko, Pittner, Prikryl, Ďungel, Frimmel, Nurković, Garaj, Paraj, Sojka (C), Blahút
    Náhradníci: Sekereš, Pelegríni, Pavúk, Hudák, Nepšinský, Packo, Lipták

Rozhodca: Martin Dohál – Daniel Poláček, Juraj Halíček