Bosna – Nórsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Moldavsko 0:2 (kon.) | Grécko – Albánsko 2:1 (kon.)
Bielorusko – Holandsko 2:2 (kon.) | Malta – Belgicko 2:3 (kon.) | Fínsko – Rakúsko 0:1 (kon.)
Wales – Dánsko 0:4 (kon.) | Portugalsko – Izrael 0:0 (kon.) | Taliansko – Srbsko 1:1 (kon.)
Švajčiarsko – Kazachstan 3:0 (kon.) | Rumunsko – Luxembursko 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Island 0:1 (kon.)
Škótsko – S. Macedónsko 0:1 (kon.) | Írsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Francúzsko 1:0 (kon.)
Severné Írsko
0:1 (0:0)
Island
cz Piatok 02.09.2016, 20:00 • Mourneview Park, Lurgan, Severní Irsko • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 3

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:51:19)

Utkání skončilo těsným vítězstvím hostů, kteří si ve druhém poločase vytvořili nějaké šance a nakonec jednu z nich proměnili. Bylo to v 87. minutě, kdy se dokázal prosadit Aegisson, který tak rozhodl o zisku důležitých tří bodů pro favorita.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Donnelly (Severní Irsko).

90+2
    Domácí se nyní snaží aktivně napadat rozehrávku soupeře.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, sudí ještě nastaví tři minuty.

89
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází E. Ómarsson, přichází Ólafsson.

89
    Sigurjónsson rozehrává rohový kop, ale domácí se dokázali ubránit.

88
    Hosté vybojovali rohový kop a znovu tak mohou ohrozit branku Severního Irska.

87
    Island právě vstřelil branku!
    Tak přece jenom se hosté prosazují, po přihrávce Jóhannessona se dokázal gólově prosadit HEIDAR AEGISSON.

86
    Severní Irsko je pod tlakem, Islanďané nyní drží svého soupeře před jeho pokutovým územím.

85
    Hosté jsou v posledních minutách lepší a stále častěji dotírají na branku soupeře.

84
    Rohový kop pro Severní Irsko, rozehrávat z levé strany bude Jordan Thompson.

82
    Střídání v týmu Island: ze hřiště odchází Vilhjálmsson, přichází Karlsson.

80
    Posledních deset minut utkání, dočkáme se vůbec prvního gólu?

78
    Střídání v týmu Severní Irsko: ze hřiště odchází Lavery, přichází Rooney.

76
    Rohový kop z pravé strany rozehrál Thompson, ale domácí branku soupeře neohrozili.