Bosna – Nórsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Moldavsko 0:2 (kon.) | Grécko – Albánsko 2:1 (kon.)
Bielorusko – Holandsko 2:2 (kon.) | Malta – Belgicko 2:3 (kon.) | Fínsko – Rakúsko 0:1 (kon.)
Wales – Dánsko 0:4 (kon.) | Portugalsko – Izrael 0:0 (kon.) | Taliansko – Srbsko 1:1 (kon.)
Švajčiarsko – Kazachstan 3:0 (kon.) | Rumunsko – Luxembursko 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Island 0:1 (kon.)
Škótsko – S. Macedónsko 0:1 (kon.) | Írsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Francúzsko 1:0 (kon.)
Taliansko
1:1 (0:1)
Srbsko
cz Piatok 02.09.2016, 18:30 • Romeo Menti, Vicenza • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 2

To je z mé strany vše, hezký večer. (20:21:33)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec skončil nerozhodně 1:1. Do vedení šlo Srbsko, ale ve druhém poločase domácí Cerri z penalty vyrovnal. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá.

90+4

90+4
    Už se zřejmě nic nestane, ani jeden celek nechce udělat chybu.

90+2
    Žlutou kartu dostává Veljkovič (Srbsko).

90+1
    Rozhodčí přidal čtyři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Po hodně povedeném centru se do zakončení dostal hostující hráč, ale na zadní tyči nedokázal usměrnit míč do branky!

87
    U míče jsou hostující fotbalisté, kteří se usadili na polovině Itálie.

86
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Rosseti, přichází Ricci.

84
    Žlutou kartu dostává Gajić (Srbsko).

82
    Žlutou kartu dostává Conti (Itálie).

81
    Posledních deset minut mají oba celky na to, aby duel rozhodly.

79
    Konec zápasu se blíží a stav je stále 1:1. Zatím to vypadá, že si týmy body rozdělí.

77
    Střídání v týmu Srbsko: ze hřiště odchází Gačinović, přichází Mihajlović.

75
    Di Francesco si navedl míč na hranici velkého vápna, ale jeho zakončení nebylo přesné a míč skončil vedle pravé tyče.

73
    Rychlou akci domácích zastavil pomezní rozhodčí, protože Rosseti byl v ofsajdu.

71
    Je před námi posledních dvacet minut. Oba celky chtějí vyhrát a tlačí se dopředu, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme nějaké branky.