Bosna – Nórsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Moldavsko 0:2 (kon.) | Grécko – Albánsko 2:1 (kon.)
Bielorusko – Holandsko 2:2 (kon.) | Malta – Belgicko 2:3 (kon.) | Fínsko – Rakúsko 0:1 (kon.)
Wales – Dánsko 0:4 (kon.) | Portugalsko – Izrael 0:0 (kon.) | Taliansko – Srbsko 1:1 (kon.)
Švajčiarsko – Kazachstan 3:0 (kon.) | Rumunsko – Luxembursko 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Island 0:1 (kon.)
Škótsko – S. Macedónsko 0:1 (kon.) | Írsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Francúzsko 1:0 (kon.)
Bielorusko
2:2 (1:0)
Holandsko
cz Piatok 02.09.2016, 17:15 • Stadion FK Minsk (Minsk) [Kapacita: 3 100] • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 8

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (19:11:07)

Dnešní utkání je za námi. Zápas byl velmi vyrovnaný a tomu také napovídá konečný výsledek 2:2. Za domácí se dnes trefil pouze Savickij, který nejdříve proměnil v 18. minutě pokutový kop a následně v 76. minutě zvyšoval na 2:1. Za hosty se dnes trefili v 69. minutě El Ghazy a v 78. minutě po rohovém kopu Luckassen. Oba týmy si tak připisují do tabulky po jednom bodu. Nizozemsko tak stále zůstává na druhé příčce. Bělorusko je stále třetí se ztrátou dvou bodů právě na Nizozemce.

Držení míče: 42% – 58%
    Střely celkem: 7 – 10
    Střely na branku: 4 – 4

90+5

90+4
    Savickij to zkusil přímo na branku, tu však zhruba o metr minul.

90+3
    Nakonec však budou mít ještě šanci domácí, kteří budou zahrávat velmi slibný přímý kop těsně za hranici vápna. Karim Rekik navíc ještě vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za tento faul.

90+3
    Jde vidět, že hosté chtějí ještě zápas vyhrát a svého soupeře tlačí.

90+2
    El Ghazi se ocitl zcela osamocen s míčem uvnitř vápna soupeře, následně však proti němu skvěle vyběhl Vasiljuček a jeho následný střelecký pokus skvěle chytil.

90+1
    Rozhodčí nastavuje ještě 4 minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Nathan Aké vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nějaké zbytečné řeči směrem k pomeznímu rozhodčímu.

88
    Oba jsou už ale zpět na nohou a vypadá to, že oba budou moci pokračovat dále ve hře.

87
    Ošetřován je také Teverov.

87
    Aké zůstává ležet ve vlastním vápně po jednom ze soubojů a bude tak muset být ošetřen.

86
    Hra se nám poněkud po dvou slepených gólech uklidnila a momentálně pokračuje převážně ve středu hřiště.

84
    Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.

83
    Teverov to zkusil přímo na branku, jeho velmi povedenou střelu do levé šibenice však dokázal der Hart ještě lepším zákrokem vyrazit do zámezí.

82
    Domácí budou zahrávat velmi zajímavý přímý kop těsně za hranici vápna soupeře. Navíc Tonny Trindade vyfasoval od rozhodčího za tento faul žlutou kartu.