Mladá Boleslav – Příbram 3:0 (kon.) | Ostrava – Karviná 1:1 (kon.) | Slovácko – Opava 5:1 (kon.)
1.FC Slovácko
5:1 (3:1)
Slezský FC Opava
cz Piatok 02.09.2016, 18:00 • Městský fotbalový stadion Miroslava Valenty seniora • Prípravný zápas

90
    Konec zápasu. (19:44:10)

90
    Slovácko kopalo roh, obrana Opavy s problémy balon dostala mimo velké vápno.

89
    Smola postupoval na branku z levé strany, ránu k tyči chytil brankář Daněk.

88
    Ťok nasírvíroval u přední tyče kolmou přihrávku, Kaloudovi chyběly milimetry, aby balon doťukl do branky.

84
    Smola se snažil přejít přes Šimka, ale to se mu nepodařilo, ten hned přihrál míč dopředu, jenže následně útok Slovácka byl ukončen.

81
    Slovácko útočilo po pravé straně, Ťok byl však v ofsajdu.

79
    Hlupík prodloužil míč na Biolka, který vystřelil míč na bližší tyč, branku však netrefil.

76
    Střelu ze střední vzdálenosti musel řešit Michal Daněk, domácí golman v klidu balon skryl do náruče.

73
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    A je tady pátý gól v síti Opavy. Po centru Havlíka přesně k tyči zakroutil míč hlavou TOMÁŠ KOŠÚT.

71
    LUBOŠ KALOUDA využil volného prostoru v pokutovém území, i když si brankář Lasák na míč šáhl, ale nedokázat jej vytěsnit nad břevno, balon skončil u zadní tyče.

70
    Hlúpik šel nyní po levé strany, přehodil si míč na pravou nohu vystřelil doprostřed branky.

68
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Koné, přichází Biolek.
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko: ze hřiště odchází Kerbr, přichází Havlík.

66
    Na druhé straně centroval Hlúpik jen do náruče brankáře Lasáka.

65
    Další střelu opavského celku znovu chytil brankář Daněk.

64
    Z hranice vápna vystřelil Smola a brankář Daněk opět předvedl jistý zákrok.

62
    Slušná akce Opavy. Hrabina z první centroval na bližší tyč, kde hlavičkoval Grussman, brankář Daněk včas zareagoval.

58
    Letící míč se snažil hlavičkovat Hlúpik, jenže balon netrefil a hosté balon odkopli.

57
    Rychlá akce Slovácka, Koné přihrál do strany Hlúpikovi, který přihrál Kerbrovi, ten však váhal se střelou, ale nakonec vystřelil, rána byla zblokována na roh.

Tomáš Kučera

Góly: 6. Koné, 27. Kerbr (pen.), 42. Zajíc, 71. Kalouda, 73. Košút – 45. Zapalač

Karty:   26. Lasák (OPA)

1.FC Slovácko: 1. poločas: Heča – Reinberk, Šimko, Košút, Hofmann, Daníček, Šumulikoski, Diviš, Zajíc, Koné, Kerbr
    2. poločas: Daněk – Chyla, Košút, Daníček, Šimko, Ťok, Kerbr (68. Havlík), Kalouda, Reinberk, Hlúpik, Koné (68. Biolek)

Náhradníci: Daněk – Chyla, Ťok, Kalouda, Hlúpik, Havlík, Biolek

Slezský FC Opava: 1. poločas: Lasák – Jursa, Žídek, Hrabina, Radič, Čelůstka, Smola, Schaffartzik, Zapalač, Machálek, Mozol
    2. poločas. Lasák – Simerský, Grussmann, Hrabina, Radič, Čelůstka, Smola, Schaffartzik, Zapalač, Machálek, Mozol

Náhradníci: Fendrich – Simerský, Grussmann,