Lok. Košice – Lipany 8:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
8:0 (5:0)
ŠK Odeva Lipany
Piatok 02.09.2016, 16:00 • Futbalový štadión, Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

Skončilo sa dnešné stretnutie 5. kola II. futbalovej ligy, v ktorom FC Lokomotíva Košice porazila ŠK Odevu Lipany pomerom 8:0. Košičania mali dnes absolútnu prevahu a svojmu súperovi uštedrili zaslúžený debakel.

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám pekný zvyšok dňa. Stretnutím vás sprevádzal Lukáš Pancurák. (17:46:09)

90

90
    Bežia posledné sekundy zápasu, nadstavovať sa s najväčšou pravdepodobnosťou nebude.

90
    Dnešné stretnutie sleduje 356 divákov.

89
    Hra sa v poslednej minúte presúvala zo strany na stranu, čo sa snažil využiť Gáll. Jeho ranu zastavila ale len ochranná sieť za bránou hostí!

88
    Lopta je za postrannou čiarou, tieto sekundy hrajú opäť v prospech hostí.

87
    Hostia sa hádžu aj do centrov svojho súpera, inkasovaných gólov majú. zdá sa, už dosť. Hráči odetí v zelenom urobia všetko pre to, aby už gól nepadol.

86
    Lipany sa v tejto chvíli zdržiavajú na vlastnej polovici ihriska.

85
    Lokomotíva Košice dala gól!
    A je tu aj 8., pravdepodobne pritom posledný gól Košíc aj stretnutia. Postaral sa o to PATRIK ZAJAC, ktorý si počkal na ideálny čas na streľbu.

85
    Dlhý center pomaly dopadol až k vzdialenejšej žrdi, kde sme videli hlavičkové zakončenie v podaní Pavúka. Ten ale nenamieril presne a lopta skončila pri reklamnom pútači.

85
    Päť minút pred koncom ešte rohový kop v prospech domácich Košíc.

84
    Čakáme viac-menej už len na záverečný hvizd.

83
    Na zemi ostal ležať domáci Cmarko, ktorý sa po jednom zo súbojov držal za svoju ľavú nohu. Našťastie nešlo o nič vážne a lekársky tím mohol ostať v pokoji.

83
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Jass, prichádza Kamenec.

82
    Do hry sa pripravuje Kamenec. Pôjde o posledné striedanie v zápase.

82
    Lipany takticky zbierajú sekundy na vlastnej polovici ihriska, kde by s loptou chceli zotrvať až do záverečného hvizdu.

81
    Pomerne často sa píska pri drobných zraneniach hostí, našťastie ale nejde o nič vážne a vynútené striedania tak sledovať nemusíme.

80
    Do konca zápasu ostáva ešte 10 minút. Pochopiteľne za predpokladu, že sa náhradný arbiter Libiak nerozhodne k druhému polčasu nadstaviť ani jednu sekundu.

79
    Pokračujeme v čistom futbale, hlavný arbiter Ihring bol dnes nútený žltú kartu vytiahnuť len raz. Stalo sa tak v 63. minúte pri nedovolenom zákroku Zajaca.

Lukáš Pancurák

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠK Odeva Lipany. Viac informácií tu.

Góly: 7. Jano, 19. Jano, 25. Jano, 26. Karaš, 41. Jano, 49. Cicman, 65. Jano, 85. Zajac

Karty:   63. Zajac (LKE)

FC Lokomotíva Košice: Bréda – Cmarko, Cicman, Šuľák, Pavúk, Harvila, Zajac (C), Hloušek, Karaš, Jano, Jass
    Náhradníci: Slinčák, Gáll, Hejnus, Kamenec, Dický, Fabini

ŠK Odeva Lipany: Kostár – Popovec, Papp, Miliutin, Dlugoš, Vysočan, Pončák (C), Blaško, Hovančík, Jusko, Gomoľa
    Náhradníci: Vitovič, Janič, Štroncer, Angelovič, Bondra, Rokošný, Varga

Rozhodca: Ihring – Hrmo, Jekkel – Libiak