Bosna – Nórsko 0:1 (kon.) | Lotyšsko – Moldavsko 0:2 (kon.) | Grécko – Albánsko 2:1 (kon.)
Bielorusko – Holandsko 2:2 (kon.) | Malta – Belgicko 2:3 (kon.) | Fínsko – Rakúsko 0:1 (kon.)
Wales – Dánsko 0:4 (kon.) | Portugalsko – Izrael 0:0 (kon.) | Taliansko – Srbsko 1:1 (kon.)
Švajčiarsko – Kazachstan 3:0 (kon.) | Rumunsko – Luxembursko 4:0 (kon.) | Sev. Írsko – Island 0:1 (kon.)
Škótsko – S. Macedónsko 0:1 (kon.) | Írsko – Slovinsko 2:0 (kon.) | Ukrajina – Francúzsko 1:0 (kon.)
Švajčiarsko
3:0 (2:0)
Kazachstan
cz Piatok 02.09.2016, 18:30 • Tissot Arena, Biel • Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 9

Máme za sebou tedy i druhý poločas a jelikož po vyloučení Kuksina hráli hosté skoro celou dobu v deseti, bylo pro ně velice těžké se vrátit do zápasu. Nakonec se jim to nepovedlo a po zásluze dostali třetí branku z nohy Fernandese, která byla opravdu velice pohledná. Jak se ukázalo, byla to branka poslední a zápas tedy skončil 3:0. Ode mne je to dnes vše, já se loučím a přeji Vám pěkný víkend. (20:22:49)

90+3

90+3
    V poslední minutě ještě zasáhl kapitán Mvogo, který si připsal dobrý zákrok a bude se končit.

90+1
    Nakonec se budou ještě nastavovat tři minuty nad rámec hrací doby.

90
    Domácí mají ještě jeden roh, ten ale nebyl zahrán dobře a hosté si s ním zvládli poradit.

88
    Zápas už bude končit a domácí se stále drží na útočné polovině, takže náš čeká klidný závěr.

86
    Teď tu byla další velká šance domácích, ale Fernandes nakonec ztroskotal na skvělém zákroku Pavlova!

84
    Teď se právě příchozí Itten dostal do ofsajdu a nakonec tak je celá akce přerušena.

81
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Haris Tabaković, přichází Cédric Itten.

80
    Ani teď to nevyšlo, protože Tabkaković nakonec poslal míč na bránu a na svůj gól tak dnes čekal marně, neboť bude vystřídán.

78
    Hraje se ve středu pole a míč drží pořád domácí, kteří se teď dostali i ke střele, ale Pavlov byl tentokrát pozorný.

75
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Jan Vorogovskij, přichází Rafkat Aslan.

73
    Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Salim Khalifi, přichází Francisco Rodriguez.

70
    Zbývá nám něco kolem dvaceti minut a zápas už je asi "hotový", protože domácí drží vedení o tři branky a hosté se ve druhé půli nedostali za půlku.

68
    Teď měli domácí další velkou šanci a byl to Khelifi, který se dostal za obranu, ale svoji střelou na zadní tyč bránu minul!

66
    I nadále domácí drží kontrolu nad zápasem a je vidět, že si ho už jen užívají.

64
    Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Fedin, přichází Valjullin.
    63. Edimilson FERNANDES - 3:0

Ondřej Hradecký

Góly: 28. Khalifi, 41. Angha, 63. Fernandes

Karty:   44. Araz (SUI) – 24. Saparov (KAZ), 28. Tunggyšbajev (KAZ), 44. Kuksin (KAZ)   49. Kuksin (KAZ)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:12.
    Švajčiarsko: Mvogo (C) – Hadergjonaj, Gülen, Angha, Garcia – Araz, Zakaria – Frey (62. Oberlin), Fernandes, Khelifi (73. Rodriguez) – Tabaković (81. Itten)
    Náhradníci: Salvi – Gelmi, Janko, Custodio, Rodriguez, Itten, Oberlin

Kazachstan: Pavlov – Kuksin, Rudoselskij, Sartakov, Šajchov – Tunggyšbajev, Fedin (64, Valjullin), Vorogovskij (75. Aslan) – Saparov, Větrov (52. Adilchanov), Tulijev
    Náhradníci: Karavajev – Aslan, Chulagov, Žalmukan, Suley, Valjullin, Adilchanov