Lok. Košice – Lipany 8:0 (kon.)
FC Lokomotíva Košice
8:0 (5:0)
ŠK Odeva Lipany
Piatok 02.09.2016, 16:00 • Futbalový štadión, Družstevná pri Hornáde • MONACObet liga

85
    Lokomotíva Košice dala gól!
    A je tu aj 8., pravdepodobne pritom posledný gól Košíc aj stretnutia. Postaral sa o to PATRIK ZAJAC, ktorý si počkal na ideálny čas na streľbu.

65
    Nuž, zrejme som celú situáciu mierne podcenil. Košice totiž pridávajú aj siedmy nádherný gól, RÓBERT JANO svoj piaty!

49
    Gólový poltucet bol zavŕšený. Úspešným strelcom je RÓBERT CICMAN, ktorý sa zavesil do vzduchu a nedal Kostárovi šancu na zákrok.

41
    Zajac si loptu vymenil s Karašom, ten ju kapitánovi Košíc následne vrátil. Ešte tam ale prišla prízemná prihrávka k vzdialenejšej žrdi, ktorú do siete upratal RÓBERT JANO. Naozaj nádherná akcia!

26
    Zbesilá jazda Košíc pokračuje. K črtajúcemu sa debaklu výraznou mierou prispel aj KAMIL KARAŠ, ktorý skóroval už v prvom zápase, ktorý za Lokomotívu v tejto chvíli odohráva. Skvelý štart v novom pôsobisku!

25
    Prvý polčas je jasne v réžii domácich Košíc, čo sa jasne prejavuje aj na výsledku. To ale nie je všetko, už po 25 minútach hry sa hetrik podarilo zavŕšiť RÓBERTOVI JANOVI. Ten skóroval vždy po rohovom kope.

19
    A máme tu aj druhý gól Košíc, aj tento presný zásah pritom prichádza po výborne zvládnutej štandardnej situácii. Do vápna centroval Hloušek, voľnú loptu ale ešte predĺžil Karaš. K strele sa napokon dostal RÓBERT JANO, ktorý pridal aj svoj druhý gól v zápase..

7
    Tentokrát to už ale domácim vyšlo, Košice po úspešnej štandardke vedú. Po centri do vápna sa o to postaral RÓBERT JANO, ktorý nedal Kostárovi šancu na zákrok.

Lukáš Pancurák

Hľadáme spravodajcu pre tím FC Lokomotíva Košice. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím ŠK Odeva Lipany. Viac informácií tu.

Góly: 7. Jano, 19. Jano, 25. Jano, 26. Karaš, 41. Jano, 49. Cicman, 65. Jano, 85. Zajac

Karty:   63. Zajac (LKE)

FC Lokomotíva Košice: Bréda – Cmarko, Cicman, Šuľák, Pavúk, Harvila, Zajac (C), Hloušek, Karaš, Jano, Jass
    Náhradníci: Slinčák, Gáll, Hejnus, Kamenec, Dický, Fabini

ŠK Odeva Lipany: Kostár – Popovec, Papp, Miliutin, Dlugoš, Vysočan, Pončák (C), Blaško, Hovančík, Jusko, Gomoľa
    Náhradníci: Vitovič, Janič, Štroncer, Angelovič, Bondra, Rokošný, Varga

Rozhodca: Ihring – Hrmo, Jekkel – Libiak