Atlético Madrid – Real Betis 5:1 (kon.) | Las Palmas – Valencia 2:1 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 1:2 (kon.)
Vigo – La Coruña 1:1 (kon.)
Celta Vigo
1:1 (1:1)
Deportivo La Coruña
Sobota 02.04.2016, 22:05 • Estadio de Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 31. kolo

V druhom polčase sme gól nevideli. Bližšie k nemu mali domáci futbalisti, ktorí sa po zmene strán nepretržite snažili, no k úspechu sa nedopracovali.

Z mojej strany je to na dnes všetko. Ďakujem vám za priazeň a pozornosť pri sledovaní tohto prenosu a prajem ešte pekný zvyšok víkendu. (00:01:34)

90+3

90+3
    Bodku za stretnutím dal nepresnou strelou príznačne Nolito, ktorý dnes bol zrejme najlepším mužom na trávniku.
    90+2. Manu (DEP)

90+2
    Brankár Manu sa s odkopom z vlastnej polovice rozhodne neponáhľa. Oba tímy majú k dispozícii už len minútu nato, aby strhli víťazstvo na svoju stranu.

90
    K druhému dejstvu sú pridané tri minúty.

89
    Striedanie v tíme Celta Vigo: z ihriska odchádza Daniel Wass, prichádza Pablo Hernández.

88
    Manu stiahol centrovanú loptu do svojej moci a teraz sa snaží ušetrením nejakých sekundičiek priblížiť svoj tím k bodovému zisku.

87
    Luisinho vletel do Iaga Aspasa doslova ako odtrhnutý vagón, za čo bol potrestaný žltou kartou.

84
    Nolito ukazuje, prečo je považovaný za kľúčového hráča Celty Vigo. V posledných minútach je motorom takmer všetkých domácich akcií. Tentoraz však na ľavej strane nepochodil a v súboji s Juanfranom nevybojoval ani rohový kop.

83
    Obliehanie šestnástky hosťujúceho tímu sa skončilo Nolitovým snažením presadiť sa individuálnym spôsobom. Krídelník Celty si však vzal ťažké sústo a neuspel.

81
    Nolitovi snaha o center príliš nevyšla, futbalisti Celta však ostávajú na lopte.

81
    Striedanie v tíme Deportivo La Coruña: z ihriska odchádza Sidnei, prichádza Alberto Lopo.

78
    Žltú kartu dostáva Gustavo Cabral (Celta Vigo).

77
    Domáci po zmene strán preukazujú väčšiu vôľu po tom, aby strhli víťazstvo na svoju stranu. Zatiaľ sa však do vážnejších šancí dostávajú len veľmi ťažko.