Atlético Madrid – Real Betis 5:1 (kon.) | Las Palmas – Valencia 2:1 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 1:2 (kon.)
Vigo – La Coruña 1:1 (kon.)
Atlético Madrid
5:1 (2:0)
Real Betis
Sobota 02.04.2016, 16:00 • Estádio Vicente Calderón • Španielska LaLiga • 31. kolo

Týmto by som Vám chcel poďakovať za pozornosť a prajem Vám príjemný zvyšok večera, ktorý Vám isto spríjemní El Clásico o 20:30 s naším live prenosom. (18:03:24)

Dnes sme videli výborný útočný zápas, kde padlo až 6 gólov. Dva z nich strelil Antoine Griezmann a pridal aj jednu asistenciu. V prvom polčase to vyzeralo tak, že dnes veľa gólov nepadne, ale v 38. minúte otvoril skóre Fernando Torres, o pár minút kuriózne zvýšil Griezmann. Za tromi bodmi mierili zverenci Simeoneho jasne a nešetrili sa ani pred prvým zápasom štvrťfinále LM s Barcelonou. Žlté karty dostali hráči až 5-krát (Koke, Torres – Pezzella, Kadir, Torres). Hráči Atlética sú pred dnešným El Clásicom za Barcelonou už iba o 6 bodov, ale Katalánci sú dnes favoritmi a mali by zvíťaziť. Naopak, Betis je trinásty s 34 bodmi. Za nimi je Valencia, ktorá má o bod menej, ale zápas k dobru a Las Palmas s 33 bodmi a zápoliu k dobru.

90+3

90+3
    Asi posledná štandardka zápasu bude rohový kop na strane Betisu, s tým si však poradil Jan Oblak.
    90+1. Thomas Partey (ATM) - 5:1

90+1
    Thomas Taya zvyšuje z brejku na 5:1, s nahrávkou Antoine Griezmann.

90
    Ángel Correa išiel s dvoma spoluhráčmi na bránu proti dvom zadákom, ale zabrtdil a nahral nepresne.

89
    Atlético sa snaží kombinovať, ale zámer Gabiho Taya dobre neprečítal.

87
    Zlý verdikt rozhodcu priniesol roh Betisu, ten však bol zle zahraný a pri lopte sú Atléti.

86
    Juanfran sa výborne preštrikoval cez obranu Betisu a poslal strieľaný center na Antoina Griezmanna, ktorý však tutovku spaľuje! Bek madridského Atlética sa len čuduje, ako toto mohol Francúz spáliť.

85
    Momentálna štatistika držania lopty – 53% – 47%.

83
    Asistent pri poslednom góle Ángel Correa ľahký boj so životom nemal, keď prekonal ťažkú operáciu srdca a odstránenie nádoru.
    81. Antoine Griezmann (ATM) - 4:1

81
    Antoine Griezmann zvyšuje opäť na náskok 3 gólov po výbornej akcii Ángela Correu a následnom podelení sa s Antoinom Griezmannom.

80
    Real Betis vyhral za posledných 16 rokov v Madride iba 3-krát a inak tomu asi nebude ani dnes.
    79. Rubén Castro (RBE) - 3:1

79
    Rubén Castro pridáva 16. zásah sezóny po obrovskej chybe Jana Oblaka. Najslabší útok súťaže teda pridáva aspoň jeden gól.

78
    A to, čo sa avízovalo sa nakoniec nestalo, prichádza posila klubu Atlétov Kranevitter a odchádza Augusto Fernández!

Adam Kadlec

Góly: 37. F. Torres, 42. Griezmann, 65. Torres Juanfran, 81. Griezmann, 90+1. Partey – 79. Rubén Castro

Karty:   44. Koke (ATM), 44. F. Torres (ATM) – 60. Pezzella (RBE), 74. X. Torres (RBE)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 19:7. Střely mimo: 5:2. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 14:12.
    Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, Monsalve, Hernández, Luís – Ñíguez (70. Partey), Augusto Fernández (78. Kranevitter), Gabi (C), Koke – F. Torres (63. Á. Correa), Griezmann.
    Náhradníci: Correa, Gamez, Kranevitter, Moyá, Teye, Vietto, Villa

Real Betis: Adán (C) – Molinero, Pezzella, Westermann, Montoya – N'Diaye, D. Ceballos – Musonda (71. X. Torres), Ruiz (53. Kadir), Cejudo (59. Damião) – Rubén Castro.
    Náhradníci: Damiao, Gimenez, Gonzalez, Kadir, Petros, Portillo, Torres

Rozhodca: José González – José Sánchez, Jon Núñez

Diváci: 50121