Atlético Madrid – Real Betis 5:1 (kon.) | Las Palmas – Valencia 2:1 (kon.) | Barcelona – Real Madrid 1:2 (kon.)
Vigo – La Coruña 1:1 (kon.)
FC Barcelona
1:2 (0:0)
Real Madrid
Sobota 02.04.2016, 20:30 • Camp Nou (Barcelona) • Španielska LaLiga • 31. kolo

Hlavný arbiter na nič nečakal a fúkol do píšťalky na sekundu presne. Druhý polčas priniesol veľmi zaujímavý futbal, v ktorom sa oba celky nebáli hrať smerom dopredu. Už po desiatich minútach hry otvoril skóre hlavou Piqué, no na jeho gól odpovedal o šesť minút neskôr Karim Benzema. Real sa spoliehal hlavne na dobrú obranu a rýchle protiútoku a táto taktika mohla zlyhať v 84. minúte, kedy dostal Ramos druhú žltú kartu. Bielemu baletu sa však podaril o skórovať, keď Bale našiel na opačnej strane šestnástky Ronalda a ten svojim 29. gólom v sezóne poslal Real do vedenia. V závere Real zavrel zadné dvierka a Barcelonu ku vyrovnaniu nepustil.

Blaugranas prišli o svoju rekordnú sériu bez prehry, ktorá sa zastavila na čísle 39.

Náskok Barcelony pred Realom po novom činí 7 bodov, Atlético stráca o bod menej.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem veľa futbalových zážitkov. (22:26:23)

90+2

90+2
    Iniesta našiel v strede šestnástky Neymara, ktorý zrazil loptu Turanovi, no ten napálil do hráča pred sebou.

90+2
    Blaugranas si pohadzujú loptu za pokutovým územím a čakajú na správny moment.

90+1
    Barcelona vyráža možno do svojho posledného útoku.

90+1
    Hlavný arbiter pridal len dve minúty!

90
    Zatiaľ čo Iniesta leží po faule na zemi, Real Madrid strieda. Gareth Bale pomaly odkrýval z ihrisku, aby namiesto neho vbehol na trávnik Lucas Vázquez.

89
    Zinedine Zidane pripravuje druhú zmenu. Pri lopte sú momentálne práve jeho zverenci, ktorí naťahujú čas aj pri autových vhadzovaniach.

88
    231. El Clásico sa dostalo do úplného záveru. Barcelona prehráva 1:2, no má o jedného hráča viac. Dokáže Messiho družina vyrovnať?

87
    Suárez najprv udrel do tváre Casemira a následne ho poriadne trafil Pepe, ktorý by sa týmto zákrokom nemusel hanbiť ani v NHL.

87
    Messi nahral Iniestovi, ktorý chcel ešte pätičkou nájsť Neymara, ale nepodarilo sa mu to.

87
    Real Madrid dokázal dať gól už v desiatich mužoch. Zidane ani nestihol zareagovať na vylúčenie Ramosa striedaním.
    85. Cristiano Ronaldo (REA) - 1:2

85
    Real Madrid dal gól!
    Biely balet sa dostáva päť minút pred koncom základnej hracej doby do vedenia! Gareth Bale našiel centrom CRISTIANA RONALDA, ktorý poslal loptu ku žrdi!
    84. Sergio Ramos (REA)

84
    Sergio Ramos dnešné El Clásico nedohrá! Po tvrdom sklze na Suáreza zbadal druhú žltú a automaticky červenú kartu!

82
    Real Madrid mal k dispozícii ďalšiu šancu, keď Alba pustil loptu s domnienkou, že ju Bravo stihne, no nebolo tomu tak. Našťastie Jesé Ronalda nenašiel.