Trenčín – Slovan Bratislava | 0:2 (kon.) | | | Michalovce – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Podbrezová – Senica | 1:0 (kon.) |
Zlaté Moravce – Ružomberok | 0:2 (kon.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Příbram – Bohemians | 0:0 (kon.) | | | Slovácko – Jihlava | 3:1 (kon.) |
Teplice – Liberec | 0:3 (kon.) | | | Jablonec – Brno | 3:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Kolín | 1:0 (kon.) | | | Olomouc B – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Prostějov | 5:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Vlašim | 1:2 (kon.) | | | Poprad – Košice | 0:0 (kon.) | | | MFK Zvolen – MFK Detva | 4:1 (kon.) |
West Ham – Sunderland | 1:0 (kon.) | | | Stoke City – Aston Villa | 2:1 (kon.) | | | Watford – Bournemouth | 0:0 (kon.) |
Southampton – Chelsea | 1:2 (kon.) | | | Leicester – Norwich | 1:0 (kon.) | | | West Bromwich – Crystal Palace | 3:2 (kon.) |
Real Madrid – Atlético Madrid | 0:1 (kon.) | | | Getafe – Vigo | 0:1 (kon.) | | | Gijón – Espanyol | 2:4 (kon.) |
Real Betis – Rayo Vallecano | 2:2 (kon.) | | | Sociedad – Malaga | 1:1 (kon.) |
Wolfsburg – Bayern | 0:2 (kon.) | | | Hamburger – Ingolstadt | 1:1 (kon.) | | | Stuttgart – Hannover | 1:2 (kon.) |
Brémy – Darmstadt | 2:2 (kon.) |
Empoli – AS Rím | 1:3 (kon.) | | | AC Miláno – Turín | 1:0 (kon.) |
Leuven – Oostende | 4:1 (kon.) | | | Mechelen – Kortrijk | 0:2 (kon.) | | | Westerlo – Mouscron | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Waregem | 1:2 (kon.) |
Boavista – Rio Ave | 1:2 (kon.) | | | Arouca – Braga | 0:0 (kon.) | | | Praia – Setúbal | 3:0 (kon.) |
Montpellier – Lille | 3:0 (kon.) | | | Guingamp – Angers | 2:2 (kon.) | | | Troyes – Lorient | 0:1 (kon.) |
Remeš – Bordeaux | 4:1 (kon.) | | | Toulouse – Rennes | 1:2 (kon.) |
Ried – Sturm Graz | 0:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Admira Wacker Mödling | 1:2 (kon.) | | | Mattersburg – Wolfsberger | 1:1 (kon.) |
Twente – Groningen | 2:0 (kon.) | | | Cambuur – Zwolle | 1:0 (kon.) | | | Eindhoven – Den Haag | 2:0 (kon.) |
Arnhem – Willem II | 0:1 (kon.) |
Górnik Ł. – Korona | 3:2 (kon.) | | | Gdańsk – Gliwice | 3:1 (kon.) | | | Wisla Kraków – Podbeskidzie | 1:2 (kon.) |
82
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Grégory Bourillon.
|
|
75
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Arnold Bouka Moutou.
|
|
71
|
Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Ludovic Blas, přichází Marcus Regis Coco.
|
|
35
|
Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Pierrick Capelle, přichází Mohamed Yattara.
|
Góly:
39. Privat (Blas), 66. Giresse (pen.) – 30. Capelle, 78. Ketkeophomphone (pen.)
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 38. Sankharé (GUG), 68. Giresse (GUG) – 37. Saïss (AGR), 87. Ketkeophomphone (AGR) 42. Angoula (AGR)
Nepremenená penalta:
EA Guingamp:
Lössl – Martins Pereira, Angoua, Kerbrat, Jacobsen – Salibur, Blas (71. Regis Coco), Sankharé, Giresse (C) – Briand, Privat.
Náhradníci: Guivarch – Baca, Cardy, Regis Coco, Dos Santos, Erdinç, Lemaître.
Tréner:
Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Saïss, Mangani (75. Bouka Moutou), Sunu (82. Bourillon) – Ketkeophomphone, Capelle (35. Yattara).
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bouka Moutou, Bourillon, Karanovic, Diers, Yattara.
Tréner:
Náhradníci: Guivarch – Baca, Cardy, Regis Coco, Dos Santos, Erdinç, Lemaître.
Tréner:
Angers SCO: Letellier – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye (C), Saïss, Mangani (75. Bouka Moutou), Sunu (82. Bourillon) – Ketkeophomphone, Capelle (35. Yattara).
Náhradníci: Petrić – Angoula, Bouka Moutou, Bourillon, Karanovic, Diers, Yattara.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Martin Doležal