Poprad – Martin 2:3 (kon.) | Trnava – Topoľčany 6:8 (kon.) | Detva – Budapešť 4:1 (kon.)
Trenčín – Kometa Brno 2:2 (kon.) | Miškovec – Bardejov 3:2 (kon.)
HK Poprad
2:3 (0:2, 2:1, 0:0)
HK VITAR Martin
Piatok 28.08.2015, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Prípravný zápas

50:47
    Poprad bude hrať oslabenie. Branislav Rapáč dostáva dve minúty za podrazenie.

46:08
    Poprad sa bude brániť. Richard Rapáč odchádza na trestnú lavicu za hákovanie. Poprad teda bude hrať opäť v oslabení.

42:51
    Vypršali sa už všetky tresty z predošlej tretiny, no prichádza ďalší. Martin dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Odpyká si to Tomáš Môcik.

39:45
    Hlavný rozhodca vylučuje ďalej. Za nedovolenú hru vysokou hokejkou odchádza na trestnú lavicu Branislav Rapáč.

38:41
    Ľuboš Bartečkou zárukou dobrej práce v útočnom pásme vybojoval pre svoj tím hru štyroch proti štyrom. Na trestnú lavicu odchádza Ján Tabaček. Dostáva dve minúty za nedovolené bránenie a dve minúty za krosček.

36:05
    Ľubomír Malina nebezpečne fauloval Michala Kokavca, ktorý odchádza z ľadu priamo do kabíny, kde bude ošetrený. Malina dostáva od hlavného rozhodcu 5 minút plus dokonca zápasu za faul kolenom!

33:53
    A Poprad bude mať minútu a 28 sekúnd presilovku o dvoch hráčov. Michal Kokavec dostáva menší trest za podrazenie.

33:21
    Svojou agresívnou hrou si Poprad vybojoval presilovú hru. Patrik Bačik dostáva dve minúty za držanie.

29:57
    Popradský kapitán Kroták je vyslaný na trestnú lavicu za nedovolené bránenie a jeho tím sa bude dve minúty brániť.

26:31
    Martin bude hrať v oslabení. Kalvis Ozols dostáva dve minúty za hákovanie.

22:54
    Následne bol Štrauch nepríjemne zrazený na zem Lukášom Matejkom, ktorého hlavný rozhodca posiela na trestnú lavicu za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

17:39
    Poprad bude hrať v početnej prevahe. Obranca Lukáš Matejka si odpyká menší trest za nedovolené bránenie.

13:52
    A bude to kvôli vylúčeniu. Matúš Török sa snažil získať pre svoj tím presilovku ľahkým pádom po zákroku, no nakoniec tímu nepomôže. Hlavný rozhodca ho posiela na trestnú lavicu za filmovanie.

08:15
    Poprad bude 57 sekúnd hrať v presilovke o dvoch korčuliarov! Na trestnú lavicu odchádza Michal Murček a bude to za podrazenie.

07:12
    Kamzíci budú hrať v početnej výhode. Ján Tabaček dostáva dve minúty za hákovanie. Na presilovku nastupuje prvá popradská formácia, ale namiesto Bjalončíka je tam Richard Rapáč.

02:21
    Popradčania sa budú musieť brániť v trojici ešte dve minúty a 57 sekúnd! Radoslav Suchý dostáva dve minúty za seknutie.

01:18
    Porpad bde ešte hrať aj v oslabení. Matúš Török dostáva štyri minúty za hru so zlomenou hokejkou.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 30. Bartečko (Török, Bjalončík), 35. Kroták (Bartečko, Fabian) – 4. Jokeľ (Jáchym, Bačik), 11. Themár (Vyskoč, Pokrivčák), 30. Murček (Ozols)

HK Poprad: Kostúr (Svoboda) – Suchý, Ťavoda, Fabian (A), Malina, Kasík, Gáborčík, Pitka – Bartečko (A), Bjalončík, Török – Kroták (C), Lavrovs, Bajaruns – R. Rapáč, Síkela, B. Rapáč – Gápa, Toma, Štrauch
    HK VITAR Martin: Dzubina (Orčík) – Tabaček (A), Matejka (A), Ozols, Dvořák, Jáchym, Bačik, Vyskoč, Trávniček – T. Varga (C), Surovka, Kokavec – Pokrivčák, Murček, Poliaček – Môcik, Dírer, Jokeľ – Themár, Juríšek, R. Varga

Rozhodca: Snášel – Bednár, Štofančík